• silmek diye bir şey yok hayatta. herşeye rağmen baştan başlanır.
  • geçmişi, yaşananları tamamen silme imkanı olmasa da en azından köklü değişiklikler yapmaktır. şu an böyle bir duruma yakınım. pek çok şeyi, pek çok sevileni, evimi, arabamı, arkadaşlarımı vs bırakıp çok uzaklarda yeni bir hayata başlama gayretindeyim, umarım işler umduğum gibi olur.
  • an itibariyle yapmaya uğraştığım fakat bir türlü başaramadığım hade. çok bilinmeyenli denklemde çözümsüz konulara günlerdir kafa patlatıp duruyorum.
  • almaya korktuğun o karar hayatının en iyi hamlesi olabilir
  • en sevdiğim.

her yurtdışına taşındığımda yaşadığım durum. kim olmak istiyorsam olabiliyorum. özgüvenim tavan yapıyor.
  • yeni bir sayfa açmaya içinizde deli gibi bir istek varsa onu dinleyin. 2 kez yaptım, her defasında bir öncekinden daha iyi oldu.

bir nevi kendi hayatınla tanrıcılık oynamak gibi. şartların sana uygun gördüğü bir düzen var fakat hoşnut değilsin. "hayır, öyle değil böyle olacak" diyorsun ve oluyor. çok da güzel oluyor.

köklerine sadık biriyseniz zor gelebilir ancak ben hiçbir zaman köklerimin olduğunu hissetmedim. hiçbir şey, yer, kişi ya da durum beni istemediğim halde orada tutacak kadar güçlü değildi. elbette bu durum sizin için farklı olabilir, bu da sizin çözmeniz gereken bir ikilem.
  • sensiz başlamak çok zor bunu itiraf etmek isterim.seneler sonra seni birden çıkarttım hayatımdan.teşekkür ederim hayatımı mahvettiğin için.senin yerini doldurmaya çalıştım kabul ama oldu mu orası muallak.sonra tekrar geldin artık birşeyler olur gibi oldu sen yine pes ettin ben yine arkandan bakakaldım.teşekkür ederim beni böyle sensiz bıraktığın için.senin yüzünden bir sürü sevmediğim adamlarla senin yerini doldurmaya çalıştım.bana vermediğin sevgi ve değer için teşekkür ederim sana.sensiz devam etmeye ittin beni.ama bu sefer dükkan kapalı üzgünüm gittiysen daha geri gelemezsin.kalbimin ve gururumun kırıldığı yetti zaten bana...
  • ...gerekir bazen.
  • yapıyorum bunu ama yine boka sarıyor herşey galiba sorun bende .
  • başlayalım, an itibari ile.
hesabın var mı? giriş yap