şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir yazar.
 • vatan haini ve türk düşmanı olduğu aşikardır.
 • ermeni sevici türk düşmanı
 • ermenilerle arka odalarda garip ilişkileri olan ağzı bozuk özel mesajlarında sürekli sövüp si...m, so ...m diyen hani derler ya, iş görmeyince dile vururmuş diye heh işte pipisi iş görmüyor ki sürekli sokmaya çalışan birisi, garip olansa türk yurduna gelmesidir, lan ne bok işin var türk yurdunda, siktir git ermenistana ermeni biti, tam deyimi ile kanıbozuktur engelleyip geçiniz
 • ak troller kadar olmasa da kalite yoksunu bir manipülatör.
  ermeni yalayıcılığına soyunmuş bir gurbetçi. rum da yalıyor. konuyla ilgili yazdığı şeyler manipülasyon ve duygu sömürüsünden ibaret. ajitasyon, biraz küfür, provokasyon ve sallama. "türkler katliam yaptı" diye yazmış ama büyük savaş'ta ermenilerin, kurtuluş savaşı döneminde rumların yaptığı kepazeliklerden bahsetmeyi ihmal etmiş.
  iki millet de bu ülkeye belki türklerden daha kalifiye biçimde katkı yapmış zanaat sahibi millettir. ancak ihanet etmişler ve her iki gruptan da ihanet eden güruh, bu ülkenin kurucusu mustafa kemal'in önderliğindeki ordularımız tarafından "çeniletilerek" hak ettiklerini bulmuşlardır.
  düzeltme: yazım.
  ekleme: en az aktroller kadar kalitesiz
  (bkz: engelle)
 • siyaha boyalı kaleci saçları, beyaz atleti, altın sarı kolyesi, üzerinde ismi yazılı altın künyesi (o da sarı), beline kadar çekilmiş buz mavisi, dar paçalı kotu, cankan ya da playboy kemeri, beyaz çorabı, kalın tabanlı beyaz spor ayakkabısı (reebok) ile kahvehaneye gelip dandik gümrük malı kırmızı marlborosunu masaya koyarak nescafe üçü bir aradasını söyleyip üstüne bir de şeker atarak içtikten sonra alamanya'daki seks palavralarını anlatan tipler vardır ya, ha işte onlar bu şimsekler o şimsekler.

  edit: lan ben almancıları tarif edeyim derken nereye gelmişim ya.

  (bkz: arifin manchstra attigi golu arayan adam)
 • sırf siyasi görüşü yüünden işkence ile katledilip direğe asılan bir vatandaşımız için yazdığı kepazelik;
  --- spoiler ---

  ak parti seçmenleri zaten yola kefenlerini giyerek çıkmışlardı. bu uğurda ölmeyi göze almış panter gibi yiğitlerdir. o kefenleri heralde boşa giymediler, bu günler için giydiler. kefenin hayırlı olsun panter. bu kutlu davada panterler gibi haaaaarrrr grrrr. diye savaştın. sana jaguar da diyebiliriz. ingilizlerin araba markası var ya jaguar, işte aynen onun motoru gibi gurrrr gırrrr diye öte öte hakkın rahmetine kavuştun. hoşca kal ey jaguar, bu halk seni unutmayacak...
  --- spoiler ---

  ben anlamıyorum, nasıl oluyor da böyle nefret suçlularını burada barındırabiliyorlar?
 • almanya'da yaşayan gurbetçi kürttür. atatürk'e hakaretler edip ermeni ve rum seviciliği yapıyor. yetmez ama evetçi liboş olduğu da aşikar.
 • ermeni köpeği ve türk düşmanı bir barbardır. kara tenli ve çirkin olduğunu söylemeye bile gerek yok.