40 entry daha
  • en yüce duyguların insanıdır. imrenmekteyim, ne düşünsem yüzüme vuruyorum. insanlar kırılıp inciniyor ister istemez bu da hayatıma olumsuzluk olarak dönüyor. kaosları iyi yönetirler.
  • intikamın soğuk bir yemek olduğunu iyi bilendir.
  • pasif agrasif olarak da tanımlanabilendir. erkek arkadaşım tam bunun örneği, onu sesini yükseltecek kadar sinirlendirmek için çileden çıkarmak gerekiyor. yoksa sakinligini oldukça koruyor. ılişkilerde, arkadaşliklarda, aile içinde ve iş hayatında çok işe yarayan bir özellik. bu özellik zamanla karşındaki insanı da daha uysal yapıyor.

bu özellik trafikte yok oluyor o ayrı:)
  • şu ana kadar hiç rastlamadığım insan. bir insan sinirlenmişse anlarım, belki film sahnelerindeki gibi tepkiler vermiyordur ama ses tonunun değişmesinden, sinirlenmemiş gibi konuşmaya çalışırken küçük ıslık tıslamalarından anlarım. her şeye alev gibi parlamayan, daha sakin görünen insanlar vardır o ayrı, ama onların sinirlendiğini hiç görmemişseniz kendisiyle çok yakın, çok vakit geçiren biri olmayabilir misiniz acaba?
  • bi tane de ben alayim.
  • ters psikoloji uygulayarak sinirli olduğu halde karşısındaki insanı daha da sinirlendirmek için yüzüne gülen insandır.soğukkanlılığın en işe yarar hali.
    denedim gördüm.
  • boğa burcudur
  • standartların çok üzerinde direnebilenlerin ruhsuz falan diye yaftalandıkları dönemleri olur.
  • enerjisini sinirlenmeye harcamaz. psikopat nezaketi sergilerken kafasında kalıcı çözüm planlamaktadır; uzaklaşmak, savaşmak, sabaha bırakmak, kin turşusu kurup kışın yemek üzere rafa kaldırmak vb.
105 entry daha
hesabın var mı? giriş yap