• şu videoda görülen thy uçağına gizlice şırdan sokması nedeniyle oluşan ceza.
  • adam koynundan şırdan çıkarıp yiyor.
    ve bunu uçakta yapıyor.
    ve bunu videoya çekiyor.
    ve bunu internete koyuyor.
    ve allah parayı tüm bu barzolukları yapan adama veriyor. bana da geçim sıkıntısı, düşük gelir, fakirlik standartı veriyor.
    tuhaf..!

t: şırdancı memo için önemi olmayan olay. gerekirse özel uçak tutar. para çok.
  • 6 ay değil de 6 yıl kara listeye alınması gereken bir fenomen
  • ilginç ve komik bir olay
  • 6 ay oldukça az olmuş, ömür boyu kara listeye alınsa yeri gerçekten.
  • mehmet abi iyidir hoştur ama show yapicam diye ne yapacağını şaşırıyor şahsen tanırım. keşke böyle toplara girmese işi güzel yemekleri güzel ( şirdan ) demiyorum kadın pazarında sur ocak başı diye mekanları var saç kavurması ve karışık kebapları 10 numaradır.
  • sonradan gurme
  • midem ters döndü. bunları içeri atacaksın ülkeyi iyice pakistan seviyesine düşürdüler.
  • wright kardeşlerden birisisin. uçak diye bir şey icat etmek için defalarca kez ölümcül deneyler yapıyorsun ve başarıyorsun.

kısa süre içinde teknoloji gelişiyor vs 100 yıl önce 30 küsür metre uçurarak yaptığın buluş bugün devasa filolara sahip havayolu şirketlerine dönüşüyor.

100 yıl sonra birisi bu icadına binip, içine pilav doldurulmuş sik yiyerek reklamını yapmaya çalışıyor.

adamları mezarında ters döndüren olay.

gelen mesajlar için edit:
    arkadaşlar ben de biliyorum şırdanın sik olmadığını yapmayın etmeyin yahu. sizce gerçekten hayvan zikine bulgur doldurulup yeniliyor sanmış olabilir miyim? ayrıca insan skine benziyor şırdan, inek siki öyle bişy değildir diye tahmin ediyorum:)
  • hiçbir işe yaramayacak olay. adam bu videoyla dünyanın gelirini elde etti. thy'yi n'apsın? twitter'da dün liste birincisiydi.
hesabın var mı? giriş yap