• ayni sirkette ayni sozlugun kendinden baska da suserı oldugunu ogrenen bireylerin birbirlerini casus (bkz: kanka) kanallari ile bulmaya calistiklari ben kimim oyununun diger bir adi.
    eglenceli bir hadise, ancak 1 suser daha once davranip diger suserı sakalinin kirine kadar teshis etmisse bir kere cok gectir artik. kazanan ve kazanacak olan bellidir.(nokta)
  • farkedilen suser hırs yapacak nasıl olupda bos bulunduguna kızacak bir an once diger suseri tespit etmeye calisacaktir.bu andan sonra savas zamana karsı verilecektir surenin kisaligi 1-0 yenik durumda olana esitligi yakalam sansi verecektir.bu durumda casuslar teshis eden suserin tanimadigi baska suserler oldursa oyun daha da keyifli hale gelecektir*
  • ardi ardina atlatilan casuslarin akabinde keyifle oglen yemegi yenecektir. ve sinsi sinsi gulunecektir, nasilda atlattim nasil denerek :)
    yoksa bu 2-0 a mi isarettir?
  • suserlardan ikisi veya duruma gore hepsi erkek olunca bir muddet sonra boku cikacaginin sinyallerini veren oyunsu trafik lambasi.
  • suser lerden birinin karsi cins olmasi halinde cok daha cabuk bokunun cikacagi kesin olan hede
  • suser lerden birinin genel mudur veyahut daha buyuk adamlar olmasi durumunda is hayatinizda yeni bir donem, yeni bir kapi, yeni bir santrafor acacak kremali meyva dondurmasi.
  • gotumuze girecek entryler savas halindeki suserin paniklemesine yol acacak hayvan ara yardımıyla yazilanlar gözden gecirilecek,dusmanin yazdiklari arasında koz aranacak demli cay kivaminda hede
  • bu oyundaki en zevk alinacak atraksiyonlardan birisi kendinizi ajan yapip suserin ustune ustune gidip sonra yanindan gecerkenki aldiginiz hazdir. ama her zaman oldugu gibi soguk kanli, her gunku gibi aborijinal gozukmeniz, ben sirket calisaniyim ellema bana dedirtmeniz ve karsidakinin "la bu mu bunlari mi almaya basladilar yoksa sozluge ohaa yok la yok yok olamaz" diye dusunmesini saglamak ve sonra bu dusunusleri akliniza gelip yarilmaktir.
    hasta ruhlu muyum?
  • hakki vererek oynandiginde kanaatimce beyin firtinalari yasatacak eylemsi su boregi
hesabın var mı? giriş yap