• bunu yapan arkadaşlar:

siz kafayı yemişsiniz!

t: kelimeleri boğazda düğümleten tuhaf batıl inançımsı.
  • bunu yapan insanları gördüm, cidden alayı deli. gerçi bunları kullanıp ne kerizler silkeliyolar. neler gördü bu gözler.
  • sayı kodları yoğunlaştırılmış "salınım paketleri" dir. bizler bunlar yardımıyla belirli frekansları deneyimleriz. gereğince kullanıldıklarında, dengesi bozulmuş olan bilgi alanı titreşimleri yeniden uyumlu hale getirilebilir. tamamen safsata değildir. kişiye verilen isminin oluşturduğu frekanstan da iç dünyasından davranışlarına kadar birçok olguyu belirler. elbette bu işlerin de üçkağıtçıları olabilir, o ayrı. kadının ben olduğumu sananlar olmuş asdfggj. sosyal medyadan yapılacak iş değil. para kaptırmayın. küçük bir edit yapayım

edit: neredeyse tüm dinler de bazı duaların 33 kere 99 kere okunması gibi ritüellerden büyülere, forma numarasını değiştirdiğinde performansı aşırı değişen sporculara kadar birçok alanda denk geldiğimiz bir şey. siğilim bu tarz bir duanın 49 kere okunması ve bir sayının yazılı olduğu suyu içmemle geçmişti. sayıların ve harflerin enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyor özetle. ancak bu tarz alternatiflere insan sadece çaresiz kaldığında başvuruyor ne yazıkki. sesle tedavi gibi bu da unutturuldu bir şekilde. sektör önemli sektör.
  • vasıfsız güruhun köşeyi dönmek için uydurduğu/ithal ettiği amerikanvari söylemlerden biri. etkilenebilecek cahil tanıdıklarınız varsa uyarın.
  • cheatengine kullandığım zamanlara götürdü beni
  • renksiz hayat nicki ile ekşi'de yazar olduğunu düşündüğüm kişinin twitter'da paylaştığı metot.

ironi yaptıysan kusuruma bakma.
  • zengin olmak içinde var mı bir sayı :)
  • (bkz: adam silkelemek)

yorum yarmıştır; “ölümsüzlük kodunu da yazar mısınız?”.
hesabın var mı? giriş yap