• (bkz: dikey limit)
  • sicistan sonra oradan gecen sari/turuncu montlu ablanin tepkileri cok ic parcalayici. bir ara supheli gozler uzerine cevrilecek mi, diye heyecan yasadim. ama tabii ki sicmik pembe olmadigindan kimse suphelenmedi.
  • şu 59 saniyelik videoyu sinemaya koysak gişeyi alt üst eder, izlenme rekorları kırar. teyzenin sıçarkenki vücut dili efsane. harika hareketler yapıyor. anlıyor mu insanlar diye kesmeler, bokun yolunu açmak için hafifçe eğilip dikelmeler. ben normal hayatımda bu kadar kaliteli sıçamıyorum mesela. bu teyze oturarak sıçsa ne çıkardı hayal edemiyorum mesela.

resmen teyzem diğer insanlara ayıp olmasın diye oturmadan sıçıyor. ayakta alkışladım ben.
  • olm artik bunu da savunmayin ya. hayvan bile nerede yemek yiyecegini nerede sicacagini ustunu nasil ortecegini biliyor.
    psikololojik falan demissiniz de psikolojisi ortalara sicacak kadar bozuk olan insan cikarir patirpatir sicar oyle kunil gibi gozlem yapip uygun bir anda sis bombasini cakip yokolan ninja gibi kaybolmaz.
    askere gidenler bilir orda da boyle saga sola iseyen klozete tuneyen psuvara sican adamlarla doludur. bu teyze de onlarin annesi iste.
    mesela bayramda bunun elini opuyorsun. cocuguna ogretmenlik yapiyorsun .muayene ediyorsun. kocasiyla ayni yerde calisiyorsun.
    oyle bir toplum.
  • kimse yazmamış ama teyze önceki hayatında güvercin olabilir. çok fazla üstelememek lazım.

(bkz: önceki hayatında kuş olmak)
  • hastanede yolunu kaybetmemek için iz bırakan teyze.
  • betonu delmek için uğraşmış ama muhtemelen demire denk geldiği için daha fazla zorlamamış. yoksa o azim var bu teyzede...
  • direk akparti geldi aklıma
  • öncelikle işini ustaca yapan teyzedir, kutlarım. 'boku' da kutlamak gerekir, engel tanımamış.
hesabın var mı? giriş yap