• (bkz: başkaları adına utanmak)

bu başlıkla, sizlerin insan olduğunu unutup, rencide etmeye çalışan iki ayaklı canlıları kaale almayın.

not: bu seviyesiz yaratıkları görünce gerçekten kendimi kötü hissediyorum. bu başlıkta rencide edilen kim varsa, bu ayarsız canlılar adına sizden özür diliyorum.
  • bir grup hadsiz, densiz ve kara cahilin baskalarinin bedeni uzerinde yorum yapabilme, istenmedigi halde tavsiye adi altinda hakaret etme hakkini kendinde gorme terbiyesizligine aldanmayin, uzulmeyin. insanlar boyle, insanlar zorba
  • hangi konuda tavsiye vereceğimiz belirtilmemiş, ben de aklıma geleni yazayım bari.

paranızı iyi değerlendirin, doğru yatırımlar yapın. piyasaları takip edin ve tüm yumurtaları bir sepete koymayın.
  • şişman,göbekli türk erkeklerinin tavsiyelerini hiç sallamayın
  • amerika'ya gelin. prensesler gibi sokaklarda hava atarak yuruyebilirsiniz.
  • şişmanlık bir hastalık değil ve evet siz hasta filan değilsiniz, sadece bazı insanlar şekilci orospu çocuğu.

bu ülke ve insanları asla medeni olamayacak, çünkü en okumuşundan en kara cahiline kadar kimse haddini bilmiyor. hani hepinizin şikayet ettiği o "elalem" varya işte o sizsiniz, sırf zayıf diye kendini üstün ırk zanneden ve hayatta zayıf olmak dışında hiç bir vasfı olmayan parazitler gelmiş bir başka insanın bedenine laf söyleme cüretini kendinde görüyor.

fazla kilosu olan insanlar, bir daha herhangi bir göt size "azıcık kilo ver" derse dönüp "sanane lan benim kilomdan göt, sen kendi işine bak" deyip en ağır şekilde haddini bildirin. hele hele "senin sağlığın için diyorum" diyen samimiyetsiz davarlara daha ağır iteleyin, çünkü bunun bir sonu yok. siz efendilik yapıp"kilo vermeye çalışıyorum" dedikçe bu bit yavruları daha fazla yüz bulup üstünüze gelir, bunun sonu yok.

kimsenin size ait bir beden hakkında yorum yapma veya tavsiyelerde bulunma hakkı yok, bunu bilin.
  • http://www.eksiduyuru.com/…man-kizlara-bakis-aciniz

şurada verilmiş cevapları, kusulmuş düşünceleri okuduktan sonra aklıma geldi de;
    arkadaş gibi davranan kişilere karşı da ayağınızı denk alın.
  • zayıflardan tavsiye almayın
  • fit olduğunu ve kadın olduğunu belirterek diğer kadınlara tavsiye adı altında hakaret edenleri gördüğümüz başlık. kadının da kadın düşmanı olanı hiç çekilmiyor.

bkz; (#121436740)
  • biri size tüm gururunuzu ayaklar altına alacak cümleler etmeden, o kararı kendiniz alın ve lütfen zayıflayın.

o kilolar size hem ruhen hem de bedenen öyle ağır ki tüm bunları onlardan kurtulunca anlıyorsunuz. ve şişmanlık sana yakışıyor, zayıflasan böyle güzel olmazsın cümlelerine sakın ama sakın inanmayın.

aslında buraya ne yazsam boş biliyorum keza bundan bir sene önce, şimdiden 36 kilo fazlayken emin ol tüm bu yazılanları ben de okumuş, bakmış ama görmemiştim.

o yüzden şimdi bir boy aynasının karşısına geç, üstündeki her şeyi çıkar. görüntün seni rahatsız etmiyorsa git ve buzdolabında yarım bıraktığın ne varsa yemeğe devam et.
hesabın var mı? giriş yap