• türkiye'deki liyakatsizliğin, iş bilmezliğin betona bürünmüş hali.

görsel
  • neden düz gitmediğini anlamadığım yaya geçididir.

edit: engelliler için eğim diye mesaj atmayın arkadaşlar. çok mesaj geldi tek tek cevaplayamıyorum. o eğimi düz yapınca veremiyor musun? her iki uçta da eğim olacak şekilde kaldırıma eğimli yapılabilirdi. kaldırımda işgal edeceği alan yine aynı olacaktı. bu şekilde sağa doğru uzayan iki kol da fazladan yapılmış oluyor.

edit yine: biri mesaj atmış. sağa sola devrilirmiş. ondan öyle yapmamışlar.

edit yine yine: 10 saat girmedim a.koymuşsunuz mesaj kutumun. lan şu entry'de küfür edilecek ne var lan ib.eler? sağa sola niye devrilsin salak mısınız? bana gelen mesajı yazdım oraya. dümdüz eğim yapacaksın işte. dinlenme yerini düz yapınca da yaparsın.
  • sanırım m2 fiyatı üzerinden anlaştılar
  • üst geçitlik bir nokta değilken, yolda yaya geçidi de varken, engelli erişimine uygun olarak yapılmış üstgeçittir. kim para kazanacaksa artık...
  • pi sembolü yapılmak istenmiş olabilir.
  • bazı şeyler vardır. işte o şeyleri bazı milletler ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar yapamazlar. estetik de böyle bir şeydir işte.
    t: gereksiz şekilde uzatılmış estetik yoksunu üst geçit.
  • izmir -aydın otoyolu çine çıkışını görmeyenlerin garipsedigi ustgecit ...

,not: cine çıkışının kendisinden bahsetmiştim. 30 mt.ssga kıvrılıp cine mugla yoluna girmek varken, otoyol sizi 3 km kadar gezdirip aynı yere getiriyor... sorsan herkes bodrum,marmaris,datca'da, kimsenin dikkatini çekmedi mi yahu!?

görsel

edit: ekleme
  • engelsiz ulaşım gözetilirken estetik kaygısı güdülmemiştir. ikisi birden pek tabii karşılanabilirdi. ancak bu durum tercih edilmemiş yahut edilememiştir. hangisi daha fena bilemedim.
  • boyle boyle soyulduk, zenginlestiler.
  • belediye başkanının taşra üniversitesi mimarlık bölümü mezunu yeğeni tarafından tasarlanmış gibi duran ucube.
hesabın var mı? giriş yap