• ''ibrahimovic erkan'ı aradı iyi ki trabzon'u seçtin dedi'' diyebilen bir mafya kılıklı adamın lafıyla ''defolsun gitsin'' diyecek dengesizleri ortaya çıkaran reis.
  • adamdır, yedirilmemesi gerekendir
  • görüldüğü kadarıyla beşiktaş tolgay'ı almaya çalışırken bilic'i kaybediyor. seneye beraber ingiltere'ye gidelim ne demek yahu? bilen birisi beni aydınlatabilir mi seneye sözleşmesi bitiyor mu bilic'in?
  • (bkz: hayda)
  • eğer iddia edilen şeyler doğru çıkarsa çok entari sildirecek hocadır.
  • (bkz: #48725363)
  • adama iftirayı atan, şahit olarak şike davasında ismi geçen bir menajeri gösteriyor. metin korkmaz denilen adam bu sene trabzonspor transferlerinin hepsinde ismi geçiyor. birkaç seneye kadar bu adamın hikayesi ortaya çıkar. bıktım artık bu menajerlerin beşiktaşa çamur atmalarına. serdal adalı olayında da bir menajer olm sizi alacaklar rahat olun ya diye yavşaklık yaptığı için ceza yedik. daha ne bok yiyeceğiz. en kısa zamanda bilic bu menajer ve başkan hakkında iftira attıkları için suç duyurusunda bulunmasını bekliyorum.
  • "beşiktaş'ta ömür çürütmek istiyorum" demediği için eleştirilen teknik direktör. adamın hedefi ingiltere işte ne var la bunda.
  • kendisinin dediği iddia edilen "gel birlikte gece olalım seninle şampiyonluklara koşalım ordan da ingiltereye kaçalım" mesajının kaynağı metin korkmaz denen menajer(!)dir.

bak metin diyorum, korkmaz diyorum, daha başka birşey diyemiyorum, götüme girer diyorum..
  • iho'nun söylediğine göre tolgay'a son derece yakışıksız bir teklif yapmış antrenördür.gel burada şampiyon olup seneye ingiltere'ye gidelim diyerek bir oyuncuyu ayartmak bu kadar kolay olmamalı.ortalık fena karışacak gibi gözüküyor.beşiktaş ve trabzonspor arasında ipler kopma noktasına gelebilir.biliç'in bu yaptığı son derece yanlıştır ve beşiktaş camiasının bunu kaldırıp kaldıramayacağı merak konusudur
hesabın var mı? giriş yap