• merhaba,

arkadaşımızın bebeği demir ali için başlatılan yardım kampanyasını paylaşmak istiyorum. yardım için bilgi alabileceğiniz, aileye ulaşabileceğiniz ve yardım yapabileceğiniz linkleri aşağıya bırakıyorum.

en küçük yardım dahi minik bir bebek için büyük bir umut demek.

aileye ulaşabileceğiniz link;

https://instagram.com/…demirali?igshid=pj9vp2k8h7fi

yardım yapabileceğiniz link;

https://www.gofundme.com/…heet&utm_medium=copy_link
  • o kadar gereksiz başlık varken böyle, bir cana bir umut olunabilecek başlıklar keşke hep ilk sırada yer alsa. elimden bir şey gelmiyor demeyin, en azından üst sıralarda durması ve daha çok insana ulaşabilmesi için paylaşın. hadi sözlük.

allahım şifa versin, annesi babası ve en önemlisi de demir ali güzel günlere kavuşsun
  • hadi sözlük kaç sma hastasına umut oldunuz.

kaç bebeğin yürümesine yardımcı oldunuz.
    bunu da başarabiliriz birlikte.

sgk tedaviyi karşılıyor karşılamıyor meselesine girmek istemiyorum. bürokratik işler oturana kadar vakit geçmiş olmasın.

8 ayımız var lütfen destek olalım.

yukarıda kalması gereken başlık.

hadi be sözlük.
  • bu başlık yukarıda kalmalı.

farkında mısınız çok şanslı bir bebek demir ali. müthiş savaşçı bir anne babası var. eminim bu günleri atlatıp emeklerinin karşılığını alacaklar. biz de yapabildiğimiz kadar yüklerini paylaşacağız, omuz vereceğiz. çocuklarımız bizim aydınlık geleceğimiz.

demir ali yürüdüğünde editler gelecek, şimdilik yerimizi alalım.
  • demir ali için ekşi sözlük birlik olma vakti. sadece up yazmanız bile büyük güzellik.
  • ali ve rüzgar bebeklerimiz için elimizden geleni yapalım.
  • başlığı yukarda tutabilmemiz ve daha çok insana ulaşabilmemiz çok önemli.
  • bir cok sma hastasi insanin sesini yetkililer duymali artik.

up
  • sözlüğün gücünü hastalıkla savaşan bebeklere deva aranırken görmeyeceksek ne zaman göreceğiz? hadi sözlük, destek lütfen!
  • demir ali'nin ailesinin, demir ali'nin hastalıkla mücadelesine destek olunması için başlattığı kampanyadır.

umarım sağlığına kavuşur.
hesabın var mı? giriş yap