• sokakta madam, mutfakta sigara içer, yatakta uyur.
  • kendisini twitter' da görmem tesadüf üzeri oldu. ve incelemeye karar verdim. sonuç ; 60 bin küsür takipçiyi nasıl yaptığına hala anlam veremedim. güldürmeyi bırak tebessüm bile ettirmeyen tweetlerin özenle seçilip koyulduğu bir sosyal medya kişiliğiydi sanki. özellikle kızların kol kılı ve göt yıkama gibi iğrenç ve gereksiz konular hakkında bir hayli tweet var. sanırsam bu konuda bir yarası var. taharet musluğu ve ağda ile bu sorununa çözüm bulabileceğini düşündüğüm şakacı hanım kız.
  • günlerimi neşelendiren kız, hem twitterdan hem instagramdan takipteyim. içinde çok çılgın bi mizah yeteneği var. her gün bişeylere kafayı takıp saçma sapan yazıyo, çiziyo, fotoğraf çekip paylaşıyo. geçenlerde sarp apak ile ilgili fotolarına koptum, pucca, pinkfreud ve türevlerinden daha kalite en azından.
  • 86,331 takipçisi olan tivitır fenomeni, bence en eğlenceli ve samimi olan dişi fenomen. beğeniyle takip ediyoruz efenim..
  • foking olayını bırakmış sanırsam. bırakmayaydı iyiydi. diğer hesabını kapatmasına çok üzüldüm ayrıca, favlayıp daha sonra favladıklarımı okuyup gülüyordum ben arkadaş. yapılmaz ki böyle. arşivini falan yollasın bari.
  • bu gece evleniyormuş özlenen twitter fenomeni.

yokluğunda çok kitap okuduk aradık durduk neredesin madam.
hesabın var mı? giriş yap