aynı isimde "solo (hüsnü arkan albümü)" başlığı da var
  • demi lovato'nun "piyasadaki popüler herkesle düet yapmalıyım" projesinin son ayağı. neyse ki son 5 yılda yaptığı en kaliteli iş olma özelliğini taşıyarak kurtarıyor. parça genel olarak clean bandit'in o sıkıcı, arada kalmış müziklerinden daha iyi bir müzik taşıyor. ustalık dönemi diyebiliriz buna. güzel bir kliple (lütfen demi'nin saçıyla oynayıp kameraya aptal gülüşler atmadığı bir klip) yazın parçası olabilir.
  • clean bandit ve demi lovato işbirliği olanın klibi yayınlanmış.

https://www.youtube.com/watch?v=8jnfia84tnu
  • grace chatto'nun leş rol yapma(ma) yeteneği ve klipteki kilolu kadınların ince gösterilme çabalarıyla mahvedilen şarkı.
    şarkıyı ilk dinlediğimde demi lovato'nun son yıllarda yaptığı en güzel iş olduğunu düşünmüştüm. (belki bağırmadığındandır) ama allah aşkına o klip nedir? sürekli farklılık yaratma çabasında olmak güzel ve jack ile luke çok tatlı olmuşlar klipte. ama grace'in zorlama karakteri, şarkı ile alakasız hikayesi, yakın çekimlerde sırıtan suratı ve sürekli kendini gösterme eğiliminde oluşu her şeyi mahvetmiş.
    demi de grace de biraz balık etli kadınlar. demi her fırsatta beden olumlama yapıp millete laf sallamayı biliyor, grace'in de kendisini beğendiğini düşünüyorum bir kadın olarak (hatta fazlaca beğeniyor, eğreti seviyede) peki o klipteki salak inceltme tekniği nedir? herkesin suratı 50 santim resmen. tarla suratlı olduğunuzu düşünüyorsanız böyle klipler çekmeyin kardeşim, oynamayın? neden göz zevkimizi bozuyorsunuz? demi'nin şarkı ile alakasız tavırlarına daha hiç gelmedim.
    özetle vasatın altında bir klibe sahip güzel şarkı. listelerde ne yapar bilemem ama bu klibi kimseye yutturamazsınız.
  • clean bandit'in demi lovato ile olan parçasından bahsediyorum: olmuş bu*. bu yaz sıkça duyarız sağda solda.

yazdan sonra gelen edit: evet solo bu yazın en popüler şarkısı oldu. kendimle gurur duydum. *
  • sonunda mastürbasyon hakkında yapılmış, kulağa hoş gelen şarkı.
  • tam arabada dinlemelik şarkı. acayip bir havası var. clean bandit ve demi lovato'nun sesine sağlık.
  • bu yaz arabada bangır bangır hangi poptirik şarkıyı dinleyeceğiz sorunsalına çözüm getirmiş clean bandit demetria lovato işbirliğidir.
  • ilk başta bu ne biçim şarkı deyip sonrasında vaaaay diyerek tam gaz dinlemeye devam etmek tam da benlik bir durum :)
  • tam arabada dinlemelik şarkı..

arabada abaza abaza gezerken dinleyip, eve gidip otuzbir çekme şarkısı...

“i do it solo solo” diye bağıran erkek topluluğu gördü bu gözler.. şarkının sözlerini biliyorlarsa çok komik, sözlerini bilmiyorlarsa daha da komik.
  • (bkz: one man show)
hesabın var mı? giriş yap