şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pistlerin son viraji donuldukten sonra kosulan mecra. ozellikle at yarislarinda tam bi heyecan hezeyanıdır. son duzluk topluca donulur ve kiyasiya kapisma baslar. o ana kadar cit cikarmadan yarisi izleyen tribunlerde mirildanmalar baslar. bu sesler fotoya yaklasildikca yukselir yukselir yukselir...
  • ölümden önceki evre.
  • çocukken son yüzlük diye anladığım at yarışı deyimi
  • ibrahim tenekeci'yi neden seviyoruz sorusuna cevap niteliğinde olan, denemelerden oluşan kitabı. ibrahim tenekeci'nin hayata dair yaşanmışlıklarını gözlemlerini, akıcı ve bütünüyle onaylayacağınız cümlelerle size sunuyor size de kitabı keyifle okumak kalıyor.
  • göz açıp kapayıncaya kadar sonuna gelinen bir kitap.

"türk halkının şaşmaz sağduyusu, yanlış şıkkı işaretleme konusunda hakikaten şaşmazdır."

"oysa ben, fırıl fırıl dönen gözler değil, pırıl pırıl parlayan gözler ve beni sağlı sollu ataklarla bunaltmayan insanlar istiyorum."
  • ing. homestretch
  • gun itibariyle girmis bulundugumuz düzlük.
  • hafta sonları tjk ve tay tv'de yayımlanan, tamamına yakını halis karataş'ı yalama şenlikleri olarak geçen at yarışı programı. programın geri kalanında da kendilerine tweet atan 50-100 kişinin saçma tweetlerini okurlar.