şükela:  tümü | bugün
 • model ismi olarak sony wh-ch500'ün güncellenmiş bir üst versiyonu gibi dursa da aslında tam olarak öyle olmayan sony'nin giriş seviyesi yeni bt kulaklığı.

  ses ve navigasyon tuşları değişmiş. pad'ler bir miktar küçültülmüş.
  sony wh-ch500'e göre en önemli farkları: 510 usb-c'den şarj ediliyor, yani daha hızlı şarj etme imkanı var. ayrıca 510'un bataryası 35 saate kadar dayanırken 500'de bu 20 saat. ayrıca 510 bluetooth 5.0 destekliyor.
  fakat değerlendirmelerde 500'ün ses kalitesi daha çok övülmüş.

  ben bt 5.0 ve 35 saat bataryadan ötürü sony wh-ch510 aldım. amazon'da 250tl gibi bir fiyatı var. bence gayet iyi.

  2 haftalık kullanım editi: pil ömrü tek kelimeyle muhteşem. 2 haftadır her gün kullanıyorum ve henüz şarjının yarısını bitirebildim. tabi bu benim yüksek sesle müzik dinlemememden de kaynaklanıyor fakat her türlü herkesi memnun eder bu pil ömrü. kablosuz kulaklığın şarj edilmesi gereken bir şey olduğunu unutacaksınız.
  kulak içi kulaklık olarak shure se215 kullanıyorum, sesler onunki kadar temiz değil gibi geliyor bana fakat çok da büyük bir fark yok.
 • satın alırken kurumsal firmaları tercih ederseniz sahtesini alma riskine girmemiş olursunuz.
  her ürünün olduğu gibi sony kulaklıkların bir hayli sahtesi mevcut. ülkemin küçük esnafı* bu tür hırsızlığı hırsızlık olarak kabul etmiyor.
  tavsiyem, n11, hepsiburada, trendyol, amazon gibi online satış sitelerindeki küçük satıcılardan uzak durmanız. hepsiburada ve trendyol'un satıcısı kendisi olduğu ürünleri alabilirsiniz.
  şu sıralar teknosa'nın mağazadan teslim al seçeneğine uyguladığı %10 indirimle 314 tl'ye alınabiliyor.

  kulaklık ile ilgili olarak, 7-8 yıldır kulaklıkla müzik dinlememiş şahsıma süper teknolojik geldi. hem rahat, hem ses kalitesi müthiş, hem bas...

  muadili sayılabilecek iki kulaklık vardı benim seçeneklerim arasında, plantronics backbeat 505 ve jbl t500bt. plantronics'in kronik kırılma sorunu mevcut, jbl'nin de katlanabilir olan yerlerinde sorun olabiliyormuş. bu sebeplerle sony tercih sebebi oldu. tabi diğer iki modelin avantajı kafa kısmının süngerli olması, çok farketmese de biraz daha rahat.
 • amazon dan 248 tl ye aldığım 24 saatten az sürede teslim edilmiş kulaklık.

  halihazırda plantronics backbeat, sennheiser hd25 ii, logitech g933 kulaklıklarını kullanıyor olsam da.,hicbirinin işlevi aynı değil.

  kıyas yapacak olursam ses kalitesi sennheiser den fersah fersah uzakta ancak bu bt bir kulaklık tabi.ancak bu fiyata dışarıda kampta kullanabileceğim, şarjı iyi giden, hafif olan tek seçenek olarak bu çıktı onume.

  jbl500bt modeli ile arasında yüzde 50 fiyat farkı olduğundan ve bazilarinda arkadan gelen cızırtı sorunu olduğundan eledim.

  ses düzeyi çok çok yüksek deil, bass lar parçaya bağlı olarak boğulma yapabiliyor ancak f/p olarak bakıldığında memnun kalacağımı düşündüğüm alet.
 • ciddi senkronizasyon problemi mevcut olan kulaklık. almak isteyenlerin haberi olsun diye not düşüyorum.
 • 1 aydır kullanıyorum. senkronizasyon problemi olmayan kulaklık(!)
 • ben de çoğu insan gibi bu kulaklık ile jbl t500bt arasında kalmıştım. t500bt'nin cızırtı/fan sesi/dip ses muhabbetini o kadar çok okudum ki arkadaşımdakini denemeye karar verdim, gerçekten bir ses var ve taksan tam takılacak bir ses ama herkes duymuyor sanırım arkadaşım hiç ses gelmediğini söylüyordu. böyle bir sesi görmezden gelemeyeceğime karar verip t500bt'den tamamen vazgeçtim. zaten sony wh-ch510 birçok özelliği ile t500bt'ye üstün geliyor, tek çekincem ses kalitesi ve plastik gövdesiydi.
  neyse çok uzatmayayım geçen gün gidip sony wh-ch510'u aldım. ilk gözlemlerim: ses kalitesi yeterli, batarya süresi çok iyi (35 saat), plastik gövde hiç rahatsız etmiyor, usb-c girişi sayesinde şarj hızı başarılı, bluetooth 5.0 bağlantısı var, hiç kopma yaşamadım. sadece bu rakamlarla bakıldığında t500bt'den her açıdan dah başarılı. alın, pişman olmazsınız.
 • jbl t500bt ile bunun arasında gidip geldim ve jbl t500bt'de kronik sorunlar can sıkar deyip bunu aldım. (amazon; 270 tl) iki gündür kullanıyorum. ses gayet güzel, berrak ama seviyeyi kulağı ağrıtacak derecede artıramıyorsunuz. bu level bir kulaklık için yeterli gibi. bluetooth mesafesi olarak yaklaşık 15 adım kadar bir kopma yaşamadım, evin her odasında kullanabildim. akıllı tv'den de bağlandım bir sorun yaşamadım. (senkronizasyon vb.) bu arada sanırım eşleşme moduna kulaklığı açtıktan sonra açma tuşuna iki kere üst üste bastığınızda geçiyor.

  çift cihaza aynı anda bağlı olunabiliyor mu emin değilim. örneğin kulaklık pc'ye veya akıllı tv'ye bağlı olduğunda telefondan gelen aramayı kulaklığa atar mı atmaz mı emin olamadım. belki bir ayarı vardır öğrendiğimde editlerim.

  kafayı saran kısmında sünger yok, tamamı plastik. yaklaşık 1 saat hiç çıkarmadan müzik dinledim ve çok rahatsız ettiğini söyleyemem.
 • sony wh-ch500'ün güncellenmiş versiyonu gibi gözükse de aslında öyle olmayan kulaklık. ch500'ü hala büyük keyifle kullanıyorum. geçen ch510'u denedim tizleri ch500 kadar temiz değil. sanki equalizer ile de kurtarılmayacak gibiydi. aynı sürücüleri koysaydın ölürdün değil mi sony.

  yani ch500'ü aldığımda bu ürünü onaylayan adam müzikten anlıyor demiştim. ch510'u kalite kontrolden geçiren kişinin aynı kişi olmadığına eminim. güzel bir fiyat performans serisi oluşturabilecek potansiyeli vardı. umarım bir sonraki modelde hatalarının farkına varırlar.
 • yaklaşık 4 aydır kullandığım kulaklık. kulaklığın en çok öne çıkan özelliği bataryası ve hakikaten şarj etmeyi unutturacak kadar kaliteli ve büyük bir bataryaya sahip.
  kulak kısımlarındaki pedler 7 8 saat kullanımda bile kulaklarınızı acıtmıyor. şarj hızı gayet yeterli. ses kalitesi fiyatına göre güzel. üst taraftaki plastik kısım hiç bir şekilde başınızda ağrıya sebep olmuyor. kulaküstü kulaklık isteyen ve bütçesi yüksek olmayan insanların tercih edebileceği bir model olmuş.
 • yaklaşık bir haftalık kullanımıma dayanarak üst düzey bir kulaklık aramayanlar için fiyatına göre müthiş performans ve kalite sunduğunu söyleyebileceğim kulaklık.