• neden sadece tek cinsiyete dayandırıldığını anlayamadığım tespitimsidir.
  • (bkz: fülar)
    (bkz: asosyel)
    gözüm kanıyor galiba.
  • ben tam da öyleyim. okulda arkadaşlarımla konuşmaktansa ekşide gezmeyi tercih ediyorum.
    haklılığı olabilir tespit
  • şimdi ben şahsen sosyal değilim ama benim sosyal arkadaşlarım da var. iki tanesi sözlükte yazar. ama hesapları allah'a emanet durumda; biri taa bir yıl önce girmiş son entrysini, diğeri 6 ay önce...

ikisinden de ben daha aktifim.

üçümüz bir araya gelip, başlıktaki tezi doğruladık sanırım.
  • (bkz: nietzsche) bütün genellemeler yanlıştır derken her şeyi düşünmüş olmalı.
  • yazar.
  • sosyallesmek gunun 24 saati olan bir olgu olmadigi icin katilmadigim onerme.

evden disari cikmadan bir yarim saat-bir saat takiliyorum ekside, ilgimi ceken basliklara entry girip yazilanlari okuyorum vs. eve geri dondugumde de yine ayni dongu. o aradaki surede gayet sosyal bir hayatiniz olabiliyor yani.
  • şu üç şey birbirine bağlı olmadığı için saçma bir çıkarımdır:

- sosyal olmak
    - ekşide yazmak
    - düzgün yazmak

normal hayatta gayet sosyal olup hem sosyal medyada aktif olan hem de düzgün yazan biri olabilmek de mümkün, bunların hiçbirini yapmayan biri olabilmek de. bu ikisinin arasındaki diğer tüm kombinasyonlar da mümkün.

sosyal veya asosyal bir kadın ya da adam (veya başka türlü bir kişi) ekşide veya başka bir sözlükte düzgün veya yanlış bir imla ile çeşitli yazılar yazıyor veya yazmıyor olabilir; bunların hiçbiri birbirine körü körüne bağlı konular değil.
  • bizim de beklerken, yolda, serviste boş vakitlerimiz var, arada yazıyoruz, neden yazmayalım?
hesabın var mı? giriş yap