• sosyal medya dışındaki hayatları da yitirmektedir. bu dm’ler çıktı çıkalı hem erkekten usandım, hem de gerçekten bir şeyler hissettiğim erkeklerin daha iyi alternatiflerini arayışına şahit olup uzaklaştım. tüketim toplumunun kalelerinden biri de internettir. tanımak ve sevmek için gösterilmesi gereken çaba sıfıra indirgenerek gerçek şeyler peşinde olanların umutlarını da ziyan etmektedir.
  • yazdığın şey hem doğru hem komik hem ironik.

ben bunu yazmasam, yazdıkların yukarı taşınmaz, başkası favlamasa bir değer taşımaz.

aslında isyan ettiğin şeyle, isyan ettiğin sistemin içinden geçerek bana ulaşıyorsun.

kapat bilgisayarı yat arkadaşım, dünya kaynakları tükenene kadar kapitalizm kazanacak.
  • türkiye’de aktif olarak kullanilan hesaplarin örn. instagram, facebook ve türevlerindeki sitelerde hayatinin en güzel zamanlarini öldüren kisilerdir.

dm me, like to like ve içi bosaltilmis ve tahrip edilmis populer kulturden beslenmek icin toplumun ortak degerlerini kullanmakta beis gormeden ataturk adina, leonardo da vinci adina hesap acip özlü sözleri yayinlayip takipçi kasmalar “atatürk’ü sevenler burada mi? begen butonuna abanalim dünya görsün minvalinde hikayelerden tiksinti ve mide bulantisi geldi.

yahu bir de en irite oldugum ve artik bas spazmlari gecirdigim diger bir konu da takipci olayidir. ulan senin 10,5 m takipcin olsa ne olur olmasa ne olur? al bak jimmy fallon’un 10m takipcisi var peki sen jimmy fallon’un tasaklarinin capi kadar mutlu musun? bu dunyadan zevk alabiliyor musun?

like me, begen me, ekle beni ve follow me = like * gunde atilan fotograf sayisi / takipci sayisi

hayatiniz, kitabiniz ve her seyiniz yukarida verdigim formul olmus bak yine migrenim tuttu kiricam telefonu yaaa.
  • facebook, instagram vs. olmasa aynı insanların hayatlarını daha verimli geçirme olasılıkları değişmeyeceği için çok da şey etmemek lazım.
hesabın var mı? giriş yap