• gitar, perküsyon seti vurmalı çalgılar vb. hafif bağlama. blok fülüt level master. kısmet olursa ileride yaylı tambur.
  • hiçbiri.
    bir ıslık bile çalamamak
    anlayamazsınız
  • kimse de darbuka dememis, hayret..
  • ....
  • ud, klasik kemençe
  • bakıyorum da çok yeteneksizsiniz yahu. ayıptır söylemesi keman çalıyorum da (öpücük )
  • ney üflerim. gençlik yıllarında başladığım gitarı da hala bırakabilmiş değilim. hoş bir elektro var elimde. kendi çapımda eğlenirim. kız arkadaşım dışında çaldığımı bilen, duyan sınırlıdır. küçük de bir grubumuz var. hepsi kendi halinde çalışan adamlar. hepsi liseden. arada toplanır, gireriz stüdyoya, herkes döker içini. davulcumuz iyidir. bassçımız da candır. hoş da bir kadın sesimiz vardır. keman da çalar kendisi. bir adet yan flütle tadımızdan yenmez. ama kendimiz çalar, kaydeder, kendimiz dinler ve kendi kendimizle dalga geçer eğleniriz. ne güzelmişiz lan cidden. şimdi yazınca farkettim.

fakat bunun yanında en çok çalmayı istediğim tambur ve bağlamayı henüz çalabilmiş değilim. keşke çalabilsem.
  • klasik gitar
  • ..gitar çeşitleri 10/8..
    ..davul 10/5..
    ..mızıka 10/5..
    ..keman 10/3..
  • bi punduna getirebilirsem, ortam da tenhaysa, enstruman da o kadar agir bir sey degilse, hepsini calabilirim gibi geliyor.***
hesabın var mı? giriş yap