• bugün için gergin huzursuz.

uzun süredir katlandığım dişimin ağrısı dün gece sınırları zorladı ve gün içinde gidip çektirdim. ilk diş çektirmemdi bu. o koltuğa oturana kadar korkuyordum doğrusu ama gayet ağrısız sancısız oldu. o diş ağrısından kurtuldum kurtulmasına ama saatlerdir kanaması geçmedi. lavobaya gidip gelip kan tükürmekten bir hayli rahatsızım, içim dışıma çıktı artık.
  • mağlubiyeti kabullenmiş
  • galiba öldüm ama gömen yok.çünkü kimse bilmiyor öldüğümü.dışarıdan bakınca oldukça canlı gözüküyorum halbuki.bir ben biliyorum ruhen ölümüm gerçekleştiğini.
  • ben de kendimin nasıl olduğunu merak ediyorum aslında çok fazla biri çıkıp özetlese fena olmaz yani.
    kararımı verdim bakalım bumdan sonra hayat nasıl şekillenicek
    harbi harbi düşündüm ve şu an nasıl olduğumu açıklayamıyorum bu hangi seviye oluyor tam olarak
  • bitik. hani:
    intihara yönelemeyecek kadar boğucu
    yaşarken de canlı kalamayacak derece kekremsi
    bir o kadar çılgın ve delidolu
    sinerjik ve enerjik anlamda cehennemsi bir tutku içerisinde
    ve
    bir küçük serçe kadar mağrur
    bir bilim adamının romanı kadar bağsur
    ve eski adıyla da bağkur
    gibi bir durum ve anlatılması güç, kelime hazinesinde bir gelir vergisi kadar güçlü ve bir o kadar da hazin, yaşamasız ve mağdur...
  • iyi değiliz. net.
  • genel psikolojiyi acilan basliklara gore degerlendirecek olursak;

(bkz: nefes alsın yeter)
  • mutsuz, huzursuz, kaygılı ve üstüne sağlıksızım.
  • ya tam içimi dökcek bi yer ararken bu başlığı gördüm.aşırı gergin ve siniriyim . işimdeki belirsizlikler strese yol açıyor.erkek arkadaşımla asla baş başa kalamıyorum. bu da beni çok sinirlendiriyor ve bazen ona sert çıkabiliyorum ve sonunda çok üzülüyorum.şehir dışından iş nedeniyle bir arkadaşım geldi ve altı ay boyunca burada kalacak. her hafta sonu onu davet etmek zorundaymış gibi hissediyorum. çünkü burda otelde kalıyor. ama konuşurken öyle bagırarak ve aşırı tepkili konuşuyor ki başım agrıyor bi süre sonra. sınavlara girmem lazım ders çalışmam gerek sürekli uyuyorum .yıldıım ya yıldım yok mu ya stressiz yaşayabilcegim bir yer bir zaman dilimi offf geldi 2020 lanet bir yıl
hesabın var mı? giriş yap