21 entry daha
  • son entrylerimle vurgulayan değil de, belli etmeye çalışan olarak aralarına katıldığım yazarlardır.

sebebi ise; hemcinslerimin beni erkek sanması! bayılıyorlar depresif erkek modeline. yanımda olmak isteyip tatlılık yapmaları aşırı rahatsız ediyor. bir insan tanımadığı, cinsiyetini bile bilmediği biriyle neden yakınlaşmaya çalışır ki? adımı söyleyip isim soruyorum direkt. sonrasında yazmıyorlar daha da *
  • benim de dahil olduğum yazarlar grubudur.

--- spoiler ---

sözlükte kadın var.
    --- spoiler ---
  • bu neden rahatsız etti sizi? siz abaza olduğunuzu, tek elle entryler yazdığını vurgularken, biz size laf ediyor muyuz?
  • yaptıklarını taktir ettiğim kadınlardır. boşa dost ateşine kurban gitmeyelim.
  • hele ki yüzünü kapatıp vücut gösterenler var ki. burun altından başlayıp memeleri gösterecek şekilde fotoğraf koyanlar da var.
    çoğu entrysi de bizim vücudumuz meta değil içerikli olanlar. ne bok yediğinden ziyade sözlük kadın iqsunu baya bir düşürüyorlar.

bu arada kendi vücudunun bir parçasını gösterenler genelde çok çirkin çıkıyorlar. hiç foto koymayan dünya güzelleri de var ki onlara buradan selamlar.

tecrübe ile sabit. hepiniz bacımsiniz yanlış anlamayın *
  • bazılarının takipçi sayısı entri sayısını geçer*

hatta çok afedersiniz çaylaklarda bile var böyle olanlar
  • bunlar sadece sözlükte değil tüm sosyal alanlarda hatta tüm online platformlarda…

her yerde yayında olan serdar ortaç müzikleri gibi. bir ara hukuk okuyorum vardı. şimdi kodonom ben çıktı.
  • varlığınız varlığımıza armağan olsun lütfen
  • "kendi yazdıklarım bir halta benzemez" cümlesini başa koyup entryime başlamak istiyorum değerli suserlar.

son zamanlarda dikkatimi çeken bir durum paylaşayım. özellikle sözlükte profil resmi peydah olduğundan beri kadın yazarlar en doğal hakları olarak kendi fotolarını koymaya başladı. kaç senedir buradayım daha takipçim 18 yalnız kadına bakıyorum foto koymuş. yüzlerce takipçisi var. bakayım diyorum ne yazmış ;
    - ayyyyy yüreğim hoplayıp duruyor bu sese
    - jartiyere bayılıyorum
    - minnoşsun seeen
    ...

suçlu o profili koyan kadın değil elbette. ama durum bu.

(bkz: profil resmi icat oldu mertlik bozuldu)

peşin edit : kadın düşmanı falan değilim, erkek libidosunu kendilerince doğru kanalize eden ve bundan haz duyan kadınlara ithafen yazdım. yeşilime damlamayın.
76 entry daha
hesabın var mı? giriş yap