• hissedilen gerginliktir.
  • gününün belli bir bölümünü vücut güzelliği için kullanan bir güruhtan ne bekliyordun ki, diye sordudan yorumun sahibi giri.

ek: kıskanıyom olm.
  • ortamdaki testosteron yoğunluğundan kaynaklanması yüksek ihtimal.
  • bench presse girenin "hığğğaaa" diye bağırarak haddinden fazla ağırlığı kaldırmaya çalışmasının da büyük katkı sağladığı gerginliktir.
  • valla bende oluşan gerginliğin sebebi hangi hareketi yaparsam yapıyım birinin gelip salça olması. yok o öyle değil, yok şunu yanlış yapıyorsun, bu böyle yapılır.. en son biri dambılı kafaya yiyecek o olacak.
  • kaslar çalıştıkça kandaki testosteron seviyesi artar ve bu durum laktik asit salınımıyla birlikte yorgunluk ve gerginlik yaratır.spor salonundaki feromon düeti de işin cabası...
  • spor salonlarının dünyadaki en nezih, insanların en nazik konuştuğu yer olduğunu bilmeyenlerin argümanıdır.
  • katılıyorum, her an t-bag tuvaletten çıkıp cebinin astarını dışarıya sarkıtacak gibi bir ortam var.
  • kesinlikle var olan durumdur.

bugün gittiğim spor salonunda son sete girecekken sığırın birisi gelip bi araya gireyim diyip kaba bir şekilde sıramı almasıyla bir kez daha farkettim bu durumu. ulan deve biraz nezaket sahibi ol kibarca rica et diyemedim tabi.
  • genelde birilerini düşürmeye çalışan masc 4 masc tayfanın gerginliğinde huşluk taşıyan bakışlarıdır. yoksa duşta çok gevşettiler o gergin erkekleri.
hesabın var mı? giriş yap