• fizy ses seviyesi olarak daha yüksektir, spotify daha kısıktır.
  • fizy kotadan harcamaz (turkcell için tabiki)
    spotify daha zengin içeriklidir
    ikisinde de müzik listeleri oluşturabilirsiniz
    ikisini de çevrimdışı kullanabilirsiniz
  • aslında bu ikisi (bkz: whatsapp vs bip) gibi de degil gibi de.

fizy ilk basta turkcell'in bazı paketlerine ücretsizdi fakat şu anda üç şarkıdan neredeyse ikisi premium üyelik istiyor. hoş spotify de pek farklı değil ama hiç değilse içeriği daha zengin gibi de degil gibi de. bilemedim.
  • yakın zamanda hattımı turkcell'e taşıdığım için ve spotify'ın kapladığı alandan çok rahatsız olduğum için fizy'e geçtim. burada okuduklarımdan dolayı pek geçesim yoktu aslında. özellikle de fizy'de aranılan şarkıların bulunamaması hakkındakiler. evet, spotify çok daha fazla şarkı barındırıyor ve fizy'de gerçekten de bulamadığım birkaç şarkı oldu. fakat depolama alanı küçük boyutta bir telefon kullanmam fizy'e çok çabuk ısınmamı sağladı. fizy'de ses seviyesinin spotify'dan yüksek olduğunu söyleyebilirim. son olarak fizy nostalji çok güzel lan. sırf bu nedenle oyumu fizy'e veririm.
  • spotify'ın gözleri bağlı alacağı versus.
  • spotify küresel bir şirket, fizy yerli ve millidir. haliyle fizy'de içerik kısıtlıdır.

müzik kalitesini bilemem müzikten anlamayan birisi benim için çok fark etmez.

ikisinin de ücretsiz reklamlı üyelikleri vardır.

spotify bağımsızdır, vodafone paketlerinde sunar. fizy turkcell'e bağlıdır.

son olarak ikisine de para vermem. *
  • fizy de sarki yok amk. sevdigim cogu yabanci sarkiyi bulamiyorum bu yuzden spotify.
  • spotify'a hakaret olan versus.
  • fizy kullanımı bana çok daha zor geliyor. oyum spotify'e.
  • fizy ses kalitesi olarak spotify'ın çok önünde.
hesabın var mı? giriş yap