• ak parti seçmeni, başörtülü genç kızların izlemesini çok istediğim haber.
    link

kendilerine birkaç sorum var. muhtemelen cevap veremeyecekler biliyorum. yine de bir kişi bile görse yeter.
    sizce,
    1998'de protesto haktı da bugün değil mi?
    1998'de başörtüsü protestoları yapılırken neden bu konu dış güçlerin oyunu olarak görülmüyordu?
    1998'de neden solcu öğrencilerle iyi geçiniyordu başörtüsü protestocuları?
    1998'de itiraz etmek niye devletin bütünlüğüne bir müdahale gibi algılanmıyordu?
    1998'de protestocular neden vatan hainliği ile suçlanmıyordu?
    1998'de solcuların başörtüsü protestocularına gösterdiği saygıyı bugün siz solcu protestoculara gösteriyor musunuz?
    bugün siz de solcuların 1998'de yaptığı gibi başkalarının mağduriyetine sahip çıkıyor musunuz?
    1998'de grup yorum sizlere destek oldu. üyeleri ak parti iktidarında tutuklanırken gıkınızı çıkarttınız mı?
    star tv'nin yayıncılığı bugünün ana akım medyasında yapılabilir mi? neden? bu durum sizce adil mi?
  • 98'de ben de bu başörtüsü yüzünden okula alınmayanları savunuyordum.
    şimdi? onları devlete karşı geldiği için vatan haini ilan etmeyen beynimizi sikeyim ben.
    söz konusu vatansa başörtüsü teferruattır, suudi ajanı bunlar deyip derdest etmeliymiş bunları.
    hak ettikleri muamele işte buymuş meğerse:
    (bkz: liselileri polis otobüsünde döven polisler)
  • bir deist olarak, üniversitede, 2000 taksim eylemine katılıp polisten dayak yediğim eylemlerden biri.

sonra onun için dayak yediğim kızlardan biri gezi zamanı facebookta "vur polisim, öldür polisim" yazınca anlamıştım ne bok yediğimi.

şimdiki aklım olsa katılmazdım. siyasal islamı 16 yaşında tanımıyordum ne yazık ki...
  • bir dönem devlet zulmünü yaşamış islami kesimin bugünlerde bu derece devletperest olup temel insan haklarını dahi savunamaması maalesef çok üzücü.
    sırf ak parti devletleşti de devlete yönelik bir eleştiri ak partiyi zayıflatır endişesiyle yanı başında katledilen adaleti izlemekle yetinmek, hatta yer yer müdafaa etmek çok acı.
    hak için yaşamak varken, hakkaniyetten bu derece bir hiç uğruna uzaklaşmak da yine bir o kadar acı.
  • o yillarda universitedeydim ve butun eylemlere destek verdim, okula alinmayan turbanli ve sakalli ogrencilerle kapida bekledim. pisman degilim, bizim pisman olacak biseyimiz yok, bugun devletci olup bize saldiranlar utansin.
  • 1- ak partili her kız başörtülü değildir
    2- günümüzde başörtülü bir cok hdp'li ve solcu kız tanıyorum. özellikle doğu bölgelerinde. sayıları milyonları bile bulabilir.

dolayısıyla genellemek saçmalık olur.

özgür türkiye için devlete karşı eylem her zaman yapılabilmelidir.
    dönemi farketmeksizin başörtülülerin universiteye girememesi de ayrı bir saçmalık.

umarım çok daha güzel günler göreceğiz. türk halkı daha iyilerine layık.
    ahh bir oy vermeyi de takım tutar gibi görmeseler
  • o gün bu eyleme destek veren bazı solcular, bugün o kadar pişmanlar ki. bunu da her fırsatta dile getiriyorlar.
  • şu anda o türbanlı kadınlar o solculara terörist ve vatan haini diyor olayın özeti bu.bide polisimizi yaralamışlar cık cık cık.
    haberde şarkıları söylenen grup yorum da şu anda hapiste mesela destek veren islamcı var mı?....
    birisi akrep gibisin kardeşim demiş miydi?
  • iki yüzlülük son 20 yılda insanımızın içine işlemiş diye düşündürten haber.
  • kardeşim iyi yazmışsın hoş yazmışsın da, nerede onlarda bu yazdıklarını anlayacak beyin.
hesabın var mı? giriş yap