• tatil bölgelerinde eczanelerin stoklu çalıştığı kaşıntı kremi.
  • alerjik bünyeli insanların çantasının değişmez elemanı
  • alerjiye kaşıntıya sinek, böcek ısırığına mucize gibi gelen hoş kokulu şeffaf jel.
    baktım sinek ısırmış alerji de yapıyor 2 hafta şişlik inmiyor bende mübarek nasıl emmişse, stilex sürüyorum. kaşıntı beş dakikaya yok oluyor.
    aldığı ilaçlara alerjisi çıktığı için kolları boynu kabarıp kaşınan hiçbir krem ilaç işe yaramıyor diye sızlanan mızmızlanan büyükbabama benim için bir sür dedim. adam kremden hoşlandı beyler. piyasadaki bütün hap ve kremleri denemiş adamdan onay almış jeldir.
  • her şeye alerjim var. toz olsun, ilkbahar olsun, böcek ısırıkları olsun, cildime temas eden bi şeyler olsun... hiç ayırt etmez bünyem, doktorlar da hep "oouuuğ alerji yapmış" der, hiç değişmez.

işte bu şekilde birkaç böcek sokması sonrasında tanıştım bu jelle. kokusu müthiş, kaşıntıyı ise anında durduruyo. bir de cildin o bölgesinde bir ferahlama hissi yaratıyo, ya da bana öyle geliyo. dakikalar önce kaşıntılı bi durumdan bu jel sayesinde sıyrılmış bi haldeyim, o yüzden şu an en yakın arkadaşım gibi görüyorum kendisini.

edit: dün annemin eline ve 8 yaşındaki kuzenimin bacağına çay döküldü, yanık iki alana da bu kremden sürdük ve çok iyi geldiğini söylediler. bu konuda cidden işe yarıyor mu bilmiyorum ama denedik ve oldu sanırsam.
  • çok da bir işe yaramayan jeldir; içinde steroid olanları doktora danışarak kullanmak daha iyidir.
  • çabuk etki gösteren antiallerjik, antienflamatuvar, antipruritik ve anestezik etkili bir bileşimdir. aynı zamanda antiseptik özelliklere de sahiptir.güneş yanıkları, böcek sokmaları, ürtiker, kaşıntı ve birinci derece yanıklarda can kurtaran olarak kullanılır.
    8.87 tl
  • mucizevi alerji kremi. amansız kızarıklıkların bir numaralı dostu.
  • böcek ısırıkları, kaşıntı, şişlik , allerji için ideal krem.
  • daha guzel kokan bir krem gormedim hayatimda.
  • an itibari ile eczane verdi.

sivrisinek soktu sağ elimi ciddi şekilde reaksiyon gösterdi vücudum ve şişti. sivrisineğin soktuğu yer davul gibi şişti. eczane stilex verdi sürdüm. yaklaşık şu anda 2 saat civarı oldu anında geçirdi mucize bir krem.
hesabın var mı? giriş yap