şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da daha önce hiç görmediğim yöntemlerle et yemekleri yapan, otomotiv sektöründen bir abimiz. arka planda ev ahalisinin sesi eksik olmaz.
    https://www.youtube.com/…l/uca6g2pjspirrkhixsn4_fbq
  • videolarını evde çeken ve hala nasıl o evden kovulmadığını anlamadığım, mutfağı çok dağıtan youtuber aşçı.
  • samimiyetini kaybetmemesini dilediğim
  • ağzının tadını bilen ve bunun için gerçekten emek vererek yemek yapan güzide bir abimiz.
  • rez
  • youtube ve internet gurmelerinin eline su dokemeyecegi süper şef.

ellerine saglik suat. ve o harika yontemlerini, tariflerini bizlerle paysacak kadar kalender ve comert oldugun icin, gonulden tesekkur ediyorum sana !

( gecenlerde, kokoreç tarifini izliyoduk ailecenek, psikopata bagladin bizi . kisa yollu, tavuk etini minicik dograyip, kavurduk, kekik pul biberle durumde son bulduk . napceksin gavurelinde ancak bu kadar :)
  • bir kaç gün önce keşfettim bu abimizi. videolarının müptelası oldum. mesleği aşçılık değil ama adeta şef gibi profesyonel. üslubu çok samimi. hele videolara koyduğu başlıklara gülmekten öldüm. inşallah güzel abone sayılarına ulaşır..
  • bazlamadan yaptığı pizza( bazza) ile gönlümü kazanmış, mükemmel bir atlayış sözlerinin sahibi şef.
  • fonda sürekli çocuk şarkıları ile mükemmel yemekler yapan insan. 2 günde bütün videolarını izledim.
  • mutfakta yeni rehberim kendisi. kavanoz oturtma tavuğunu tatbik ettim, sırada kavanozda tandır usulü tavuk var. bazen detayları atlasa (pişme süresi vs.) video altında sorduğunuz zaman yanıtlıyor.

tabi bizim halkımız da biraz zevzek, hoşlarına giden bir şey gördükleri anda öl de ölelim reis moduna giriveriyorlar hemen. şöhretin kendisini bozmaması ve samimi üslubunu hep koruması dileğiyle.