• arkasından kötü konuşacak kimsenin olmadığı nadir insanlardandı.
  • ölüm hayatın en gerçeği de, sevdiğimiz gidince hepimizin yalan diye haykırası geliyor, ondandır üşüşmemiz buralara...
    vedat abinin yanına gitti büyük başkan.. efendi başkan.. canım başkanımız..
    seba istifa derken de bilmezdik ki kelimelerin kifayetsizliğini..
    biz hep çocuktuk be.. futbolun yaramaz çocukları..
    nurlar içinde uyusun...
  • sadece beşiktaş için değil, türk futbolu için de büyük kayıp. şu hayatta oturup sohbet etmeyi çok arzuladığım ender insanlardan biriydi.

beşiktaş'ı diğer kulüplerden daha şanslı yapan yegane etkendi. pek çok insan gibi onun sayesinde beşiktaşlı oldum.

mekanın cennet olsun güzel insan.
  • yüzün beşiktaş. sözün beşiktaş.

ölümle yaşamı ayıran çizgi
    siyahla beyazı ayıramaz ki
  • siyah beyazın siyahıdır bugün, başımız sağolsun...
  • 1,5 ay once amerikan hastanesi'nde gordum, restoranin orda oturuyordu. belliydi cok hasta oldugu, iyi gormedim, onun icin yanina gitmedim. yuruyup gecerken yuzune baktim, oyle bir bakti ki bana sanki o koca suleyman seba degil de ben onemli biriymisim gibi, gozleri gulerek bakti, basini egip selam verdi, ben de gulumseyip selam verip gectim. yeri dolmaz, son adam gibi futbol adamiydi. bir galatasarayli olarak ozenerek, imrenerek izledigim bir beyefendi besiktasliydi. cok uzgunum.
  • şu anda huzur içinde uçan gerçek kartal.
  • hepimizi darmaduman etti bu gece. gozler yasli, icimiz buruk. cok uzulduk cok. besiktas oksuz kaldi demis birisi, hakikaten de oyle.

turk futbolunun basi sagolsun. butun besiktas taraftarinin basi sagolsun.
  • entryleri okudukca bir kez daha, bu sefer daha yuksek sesle gurur duyuyorum besiktas' li oldugum icin. bizlere bu gururu yasattigin icin, serefin paradan daha soyut ama daha muhim oldugunu ogrettigin icin daima isminle yasa buyuk baskan...
  • yeni stadımızda şampiyonluğu görecektin büyük başak erken gittin.
    beşiktaş lı olduğum gün başkandın efsaneydin. bildiğim ilk ve tek başkandın. sen gururumuzdun mekanın cennet olsun.
hesabın var mı? giriş yap