• sumugunu yiyen cocuk akilli olur derler. bir nevi iq arttırıcı vucud salgısı.
  • bilerek ya da bilmeyerek her insanın yaptığı eylem. kim sümüğün tadını bilmediğini iddia edebilir ki? en kötüsü soğuk havalarda burnun akmasıyla ve el uyuştuğu için silememekle oluşan durumdur
  • fazla koyu olmamak kaidesiyle her turlu burun salgısı yenilebilir , tuzlu bi tada sahiptir ve refreshment niteligi taşır
  • küçükkken burnumu çekmekten daha kolay gelirdi dudağımın üstündeki sümükleri yalamak...
  • bu faaliyette bulunan arkadaşlara ekmek arası tavsiye ediorum daa bi güsel olurmuş..
  • protein var, gayet iyi bişi
  • protein var diye bunu yiyen dimağ sanırım spermdeki protein i gözardı ediyordur.
  • ilkokul 3'e kadar sürekli olarak hiç ziyan etmeden yediğim ve bıraktığım hafta dışında da hiç pişmanlık duymadığım olay.
    bırakma nedenim ise annannemin beni görüp "eğer sümük yersen koca kulaklı fare olursun" demesiydi.
    kuru olanları daha bir severdim,ilk önce ön dişlerimde biraz öğütür -çıtır çıtır öterdi- ardından dil ve damak arasında eritip tükürükle karıştırmak suretiyle yutardım.
    bak şimdi iğrenç geldi.
  • hala non stop yapmaktan kendimi alamadigim bir eylem. sadece elalemin icinde yapmamaya ozen gostermenin otesine gecmeliyim belki, ama tadi guzel ne yapalim.
  • yenilenecek sümüğün ayak parmağı arası kir ve tırnak arası kirleri ile birleşmesi ile farklı bir boyuta taşınabilecek durum
hesabın var mı? giriş yap