• ingiliz tasarımlı, japon görünümlü sokak giyimi* markası. genelde kaba tasarımların kaba kumaşlar, kaba dikiş detayları ve kaba baskılar ile hayat bulması, yer yer nakış çeşitlemeleri ile bezenmeleri üzerine kurulu bir konseptleri vardır. 2006 yaz sezonunda david beckham'a giydirdikleri "osaka 6" tshirtü ile popülariteyi yakalamışlardır. diğer taraftan tasarım konsepti ilk görüşte "ben superdry"ım dedirtebilecek kadar güzel bir şekilde oturtulmuştur, bu sebeptendir ki kendilerini taktir eder mutluluklar dilerim.
  • türkiye'de pek bilinmeyen ama burada anlamsız bi şekilde herkesin üzerinde gördüğüm ve araştırdığım marka. pekte cazip değildir bana kalırsa
  • turkiye'de olmayan ama çok güzel baskıları olan tişörtler satan marka.
  • cok guzel botlari ve hirkalari, kazaklari olan marka. yalniz bi o kadar da pahalidir.
  • t-shirtleri ve hoodieleri super.
  • polo yaka tshirtleri kendi capinda bir efsane olan markadir. ancak bu tshirtler gobek kaldirmaz. bira gobekli insanlar uzak durmalidir.
  • ben en son aradığımda tr'de satılmamaktaydı şu an durum nedir bilmiyorum ama bu markanın dayımdaki tüm pololarını bavulundan topladım, eve getirdim vallaha. artık erkek t-shirtü alacağım çok güzeller haha.
  • en sevdigim erkek giyim markasi.
    kadinlar icin monsoon ne kadar orjinalse superdry da erkekler icin -desen ve kesim konusunda monsoon'dan ayri kulvarlarda olmasina ragmen- o kadar farkli ve orjinaldir.
    uzerindeki japonca yazi karakterlerine de ayrica bayiliyorum.
  • makyaj malzemeleri de kıyafetleri kadar başarılı olan marka. üstelik aynı kalitedeki bir çok rimelden, göz kaleminden oldukça uygun fiyata satılıyor.
hesabın var mı? giriş yap