• 450gr patatesin 1kg soyulmuş patatese eşit olduğunu iddia eden firma.

senin anan beceriksizse ben ne yapayım

olm benim annemin soyduğu patateslerin 0.50 miyopu düzelttiği iddia ediliyor lan.
  • şu yeni pideli reklamında okuldan eve gelip gün teyzelerine içerleyen kız reklamıyla beni küçüklüğüme döndürmüş markadır.

okuldan eve döndüğümde anneannemin gününden arta kalanları yemek hayatımdaki en muhteşem zevklerdendi küçükken.

şimdi o kız içinden "yemişleeer, kıymalı peynirli ne varsa yemişleeer" dedikçe küçük çiçu kapının aralığından bana bakıp kaçıyor.
  • ben zaten hazır donmuş gıda insanı değilim, sebzemi efendi gibi konserveler ya da kendim dondururum. fakat sayın superfresh, o fasulye neden "bir kadının hünerli ellerinde" bir şeylere dönüşüyor illa? hayır bak bunu sadece "mutfak dediğin kadının yeridir" saçmalığı bağlamında da söylemiyorum, ama sizin kafanızdan bakarsak, bekar erkekleri neden bu kadar beceriksiz görüyorsunuz ayıp değil mi? hepsi mi her akşam dürüm yiyor bunların?

yemek yapmayı severim, çok güzel yemek yapmak ve insanları bununla mutlu etmek de isterim, ama sen kalkıp da "yemek yapmak kadının görevidir" dersen o yemeği "ağzına sokmam" arkadaşım. terbiyesizliğin lüzumu yok.
  • ton balıklarından bol bol kılçık çıkar bunların.

not: çanakkaleliyim.
  • şikayetvar'daki yorumlara bakarken önce paketten cam çıktı diye yana yakıla ağlayıp sonra firma arayıp onlar buz da olabilir dediler diye acayip mutlu olmuş bir müşterisine denk geldim.
  • almış olduğum 3 lü konserve mısırlarını haşlamaya değer görmeden paketleyip satışa sunmuşlar sanırım. koçanından kopardıkları gibi koymuşlar böyle taş gibi hafifte acımtrak. kalan 2 kutu hakkında kırmızı hissediyorum...
  • tekirdağ köftesi adı altında ne olduğunu tanımlayamadığım bir ürünleri var. pişerken yarısı yağ olarak tavada kalıyor. geriye kalan cücük kadar şeyin tadı da iğrenç.
  • %51 hissesi ülker'e ait olan firma.
  • 240 gram ton balığı 20 lira olmuştur. anasının amı artık.
  • ürünleri gerçekten kötü. hangisini denediysem elimde kaldı, tadı bariz kötüydü. bir daha da almam dedim, almadım. börekte nefista, tatlılarda feast marka ürünler şahane, tüketecekseniz onları tüketin derim.
hesabın var mı? giriş yap