şükela:  tümü | bugün
  • suriyeliler de insan evladıdır, onların da yaşamaya hakkı vardır, benim ümmetimdir, benim kardeşimdir suriyeli.

chp zihniyeti ile ip her fırsatta kendilerini geri göndereceklerini söylüyor, evvela kolay mı lan 4 milyon insanı geri göndermek? matematik bilmiyor bunlar herhalde.

ayrıca onlar benim kardeşimdir, el sürdürtmem!

gidin kendi faşist, ırkçı dünyanızda boğulun!
  • "yüreğiniz yetiyorsa…
    demokrasiye inanıyorsanız…
    milli iradeyi savunuyorsanız…
    buyrun, suriyeliler için referandum yapalım!"*

dipnot 1: yüksek sayıda mülteci kabulü ulus devlet yapısını bozacaktır. (bkz: #70260848)

dipnot 2: kaynak video 1 - kaynak video 2
  • bir şart ile katıldığım talep. her suriyeli destekçisi evine bir adet suriyeli alacak böylelikle devletin yükü ortadan kalkmış olacak. madem kardeşin rahatsız olmazsın..
  • en nazik ifadeyle defolsun gitsin. biz din kardeşliğimizi fazlasıyla yaptık, savaş mağdurları diyerek ülkeye aldık, herifler akp seçmeni çıktı ve oy kullanıyorlar.
  • (bkz: gitmesin ama parasını siz verin)

amk vergiyi ödeyenler okumuş etmiş insanlar, bu ve bunun gibi çomarlar da bizim vergimizle ne yapılacağına karar veriyor. az çalış da paranı bunlara harca kimse laf etmesin madem.
  • 'alsana evine o zaman suriyeli bi aile kardeş' dediğimdir.
  • bayramlarda ülkelerine gidip şen şakran eğleniyorlarsa eğer onlar mülteci değildir kapat kapıyı girmesinler bidaha birçok avrupa ülkesi bunu yapıyor
  • (bkz: bsg amk)
    ya da dur dur:
    (bkz: kardeşini de al git)
  • paralı suriyeli avrupaya yatırımcı olarak gitti, mal ve toprak sahibi suriyeli zaten hiç gelmedi yerinde kaldı, çapulcu ve dilenci sürüsü ise ülke içine dağıldı. her bayram bunlar nereye gidiyor, yaz günleri istanbul sahillerinde kim mangal yelliyor , florya yeşilköy hattında nargile üfleyerek denize kimler giriyor. bu refahın ve rahatlığın bir bedeli olmalıdır, biz ülke olarak ve ayrıca bu ülkenin vergi ödeyenleri olarak bu bedeli maddi manevi ödedik ve bu rahatı hak ettik. ama suriyeyi karıştırıp elli tane terör örgütü ile anlaşma yapıp yüzüne gözüne bulaştıranlar nedeniyle kalkıp oralardan buralara göçen suriyelinin sosyal ve kültürel maliyetini biz ödememeliyiz. o insanlar ülkesine geri dönmelidir, onlar vatandaş değil baştan beri söylendiği gibi misafirdir.

2 gündür haseki hastanesindeyim, türklerden fazlalar. üstelik bunlar türkmen değil arap , o da ayrı hikaye.