• kendi hayatındaki beceriksizlik ve başarısızlıkları için suriyeli sığınmacıları suçlayan ırkçıların doluştuğu başlıktır.
  • sizi sevmiyorum suriyeliler, kardeşlerim, suriyeli kardeşilerim
  • size tez zamanda cengiz han'ın, hulagu han'ın, timur'un selamını getireceğiz.
  • almanya'daki gurbetçilerimiz ile suriyeli sığınmacıları aynı cümle içinde kullanan sığırlar var halen.

ne anlatabilirsin ki.
  • tatlısu kurnazına bak burası onlarında ülkesiymiş... hadi ordan.
    "bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır; toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır."
    hangi ataları kazanmış bu toprağı? bayrak ve vatan konusu hassas noktadır. uğrunda verdiğimiz şehitlerin kemikleri sızlıyor. ingiliz’ini italyan’ını ne kadar istemiyorsam suriyelisini afgan’ını da o kadar istemiyorum. ırkçılıksa ırkçıyım. dönecekler!!! benim insanım aç, benim insanım perişan banane suriyeliden. atalarımız bu vatan için savaştı. yanlış kararlarla ayaklar altına alınan sınırlarımız için gerekirse biz yine savaşacağız!!!
  • evinize dönün!
    haaa bi de kardeş falan değil. islamcıdan kardeş olmaz.
  • siktir olup gitmezseniz, siktir edip göndeririz.
  • böyle bir ülkeda nasıl geçinebiliyorsunuz? acil taktik verin
  • herkes size sallıyor umursama.havlayan köpek ısırmaz bu bizde ki en güzel atasözüdür.ülkeni oy verdiğimiz veya vermediğimiz politikacıların, tarlası haline getirmelerine izin verdiğimiz için ne yapsanız haklısınız.
  • bu ülke evlatları işsiz kalıp gss ödüyor. siz rahat rahat çoğalın diye. sizlere teşekkür ediyorum. sayenizde acımamayı öğrendim.

acımamayı nasıl öğrendiğimi soran olmuş. şöyle daha düne kadar kardeşim kardeşim diye seven tayfa bunları bugün iş bulamıyor ve tuhaf olan ne biliyor musun? bunun alınmadığı işte kardeşim dedikleri çalışıyor. kendisi kirasını ödeyemiyor evine ekmek alamıyor. benden borç istemişti bundan birkaç ay önce bahsettiğim kişi içimden kardeşin versin yallah dedim ama yok deyip geçiştirdim.
hesabın var mı? giriş yap