• gunluk rutin entry için geldiğim yarısma.

kup dizme oyununda merve son sirayi dizerken, hakan'ın merve'nin kuplerini devirmeye calistigi yarisma. boyle rezillik yok artik diyecegim acun'un programi. onceki oksuruk hilesinde oldugu gibi bunada bi esprik ayarlar artik.

sema'nin oyuna cikmamasi ise korkudan degil de birseylere tepki gibi. berna elendi yerine kimse konulmadi. gonulluler takiminin baski adı altında, unluler takimina yaptigi cocukca sacmasapan bagirmalar var oyun esnasinda. unluler bu durumu sikca dile getirsede en ufak uyari yok.ural ihlallerine yine uyari yok. hakanin zaman zaman hileleri var. acun'un takim uzerine davranislari da belli. surekli azarlar modda. hal boyleyken gelip dokunulmazlikta gonullulerin en iyi oldugu, hakan ve hilmi'nin sov yaptigi havuzu koyunca kadin biraz dellenmis gibi. bu dellenmenin etkisiyle severim survivor'inizi bunalimi yasayip korku bahanesi sundu sanirim...

sema'nin oyuna cikamayisini elenme sebebi olarak gosteren acun'a iki hatirlatma;
    1- defalarca yuzdugu havuza ben yuzme bilmiyorum diye cikmayan funda
    2-dokunulmazlik oyunlarina cikinca sabote ettigini roportajinda dinledigimiz, sonrada bu oyunlara cikmayan ve elemeyi birak sunucu yaptigi semih.

sema'nin olayi farkli diyebilirsin pek tabi de insanin olaylara tavirlari degisir. dun yuzuyordur bugun korkmustur. yani baska zaman kazanın dogurduguna inananlar simdi buna da inanmalı.

anılcılarda gercekten komik, efendiymis filan falan... mustafa'ya gurleyen anıl, dun hakan karsisinda yine sus pustu. ay pardon efendiydi.
  • istanbul ödülünde akrabaları hilmi cem'i momentum sözcüğü konusunda, "ne diyorsun aq delisi" diye uyarmış sanırım. artık olur olmadık zaman kullanmıyor.
  • olm havuz oyunu var diye soylenenler cok komik lan. issiz ada konseptli survivor yarismasi lan burasi. icinde yuzme olmayan herhangi bir oyun garip bence. buraya gelip de iyi yuzemiyorsan sacmalik bu.

havuz oyunu var diye aglamak ile kosmak gereken parkur var diye aglamak ayni sey.
  • tek hatırımda kalan korkunç kare; turabi nin gözlerinin dönüp, beyazının görünmesi, inşallah ciddi bir sağlık problemi yoktur.
  • unlulerin surekli kaybetmesinin sebebi kizlarinin bi ise yaramamasi. yoksa adem, turabi ve m. kemal yeterli sayilari aliyor.
  • egosu tavan yapmış gereksiz eski sporcu müsveddeleri... içlerinden bir tek adem'i bir kenara ayırırım. gerisi hikaye...
  • sema'yı hiç sevmeyen biri olarak azarlanmasını saçma buldum. bu yarışmanın süresi her sene daha da uzuyor. yarışmacılar yaklaşık 4 aydır adadalar. sema psikolojik olarak şimdi tükenmedi. önceden de davranışlarıyla bunu belirtiyordu. çocuk gibi azarlayacağına yarışmadan elemek en mantıklısı. kadınlarda dengeyi sağlayacağım diye sema'yı orda tutarsan bu şekilde protesto eder. sema, damla takımdan ayrıldığından beri sitemde zaten.

hilmi cem, adem ve turabi'ye yaklaşmış: http://www.srvist.com/…ploads/2018/06/0806genel.png

anıl'ı da tebrik etmek gerek. sezon başından beri en iyilerle oynayarak yüzde 52 perforrmansı yakalamış. all-star olmayan bir sezonda yarışsa yüzdesi 60'larda olurdu.
  • adem’i geçen sene baya baya destekliyordum, geçen sene başlığı takip edenler bilir. bu sene resmen maskesi düştü. hele de sema ile kanka olması onu bitirdi resmen. geçen sene ona yapılanlardan dolayı biz kafayı yedik, bu sene gelmiş onlardan biri ile kanka olmuş. ya olaylar kurgu, ya da ademin ciğeri beş para etmiyor.

sema’nın elifle yağmur ile istatistik kastığı günler bitti. damla’ya yeniliyor, nagihan’a yeniliyor. üstelik atlet olmayan damla ile atışlara aynı anda geliyor. bu durum aşırı zoruna gittiği için her türlü saçma tepkiyi verebilir. normaldir, nasıl varoş ve çirkef olduğunu biliyoruz zaten.

ünlülerde tek bir sevdiğim isim yok. bireysele dönene kadar tek bir oyun kazanamasalar umrumda olmaz. beter olsunlar, yesinler birbirlerini.

bu sene çok desteklediğim biri de yok, boktan bir seneydi zaten çoğunlukla da izlemedim, arka fonda açıktı sadece bir şeyler yaparken.

hilmicem veya damla kazanırsa güzel olur. kazanamazlarsa da ekime kadar.
  • bence sema vesurvivor ekibi arasında büyük bir anlaşmazlık var
  • işşallah sema yan çizmiş gibi izleyelim bakalım ahahah
hesabın var mı? giriş yap