• 6 aylık bebekler için tasarlanmış küp düzmece oyununun yarışmacılar tarafından büyük bir iştahla oynandığı program.
  • hakan'ı zaten sevmem de nagihan hiç sempatik gelmemeye başladı artık. ünlüler kazansın da moralleri yerine gelsin azıcık. ünlüleri de sevmem ama çok kötü durumdalar. biraz keyifleri yerine gelsin, eski sevimsizliklerine geri dönsünler de biz de gönüllüler kazanınca sevinelim. hakan'ı şutlayın artık ya, kaldıkça kendini bir halt sanmaya başladı iyice. nagihan da aynı şekilde. oylama bitince takke düştü, kel göründü bu ikisinde.

panoromalarda bir hafta adem üzerinden insanlık dersi verecekler. hazır olun.

edit: panoromalarda adem'den pek bahsedilmiyormuş, arkadaşlar uyardı.
  • valla başlığı pek takip etmiyordum. bugün bölümü izlerken damla ile anıl dikkatimi çekti. biraz okuyayım dedim bunların ilişkisi ne zaman başladı ama bir şey göremedim. hepsini oturup okuyamam tabi popüler bir konuysa kusura bakmayın. değilse de neden değil? devamlı birbirlerine bakıyorlar, dokunuyorlar. kamera da zoom yapıyor. hadi onu geçtim, damla babasıyla konuşurken kamera anılı gösteriyor. anıl annesi ile konuşurken damla arkada kendisini yırtıyor. bariz çıkıyorlar ya da çıkmanın hemen öncesindeler. reji de bunun farkında.
  • damla ve anıl'ın aşk yaşadığı yarışma. anıl'ın sevgilisi vardı sözde. damla sürekli anıl'ın yanında ve bakışıp duruyorlar. anıl damla'nın bacağına dokunup burayı mı çarptın diyor. aileleriyle görüntülü konuşurken damla ve anıl, ekranda gözükmeye çalışıyor.
  • adem ve sema acun’a karşı dik durmanın cezasını çekiyor. adem basketbol oyununda itiraz etti ve oyun sonunda acun konuyu tekrar açtı adem çark eder diye ama yine direndi. sema ise takımların içine edilmesinde açık ve net olarak itirazını koydu ortaya. o günden beri acun ünlüler üzerinde bizans oyunlarına başladı bu oyunlarda da kullandığı yöntem çirkeflik abidesi nagihan ve kendi sözünden çıkmayan ünlüler takımını içerden karıştıracak olan hırbo turabi. yani ünlüler sadece rakiple değil kendilerine karşı düzenlenen komplolarla da uğraşmak zorunda.

istanbul ödülü yarışmanın içine sıkılan turp suyu. olay tamamen gönüllüler lehine sempati toplamaya yalandan kahraman çıkarmaya yönelik.

murat özünde temiz düzgün bir karakter ama acun tarafından başarısızlığına rağmen gözümüzün içine sokulması kendisinde antipati uyandırıyor.

damla ve anıl görüntüleri sürekli beraber kadraja girdiği görüntülerin verilmesi bir hikaye oluşturulmasına yönelik pr çalışması.

adem, hilmicem ve hiç sevmediğim hırbo turabi haricinde kim şampiyon olursa bu tamamen kurgudan ibaret olur.
  • gunluk rutin entry için geldiğim yarısma.

kup dizme oyununda merve son sirayi dizerken, hakan'ın merve'nin kuplerini devirmeye calistigi yarisma. boyle rezillik yok artik diyecegim acun'un programi. onceki oksuruk hilesinde oldugu gibi bunada bi esprik ayarlar artik.

sema'nin oyuna cikmamasi ise korkudan degil de birseylere tepki gibi. berna elendi yerine kimse konulmadi. gonulluler takiminin baski adı altında, unluler takimina yaptigi cocukca sacmasapan bagirmalar var oyun esnasinda. unluler bu durumu sikca dile getirsede en ufak uyari yok.ural ihlallerine yine uyari yok. hakanin zaman zaman hileleri var. acun'un takim uzerine davranislari da belli. surekli azarlar modda. hal boyleyken gelip dokunulmazlikta gonullulerin en iyi oldugu, hakan ve hilmi'nin sov yaptigi havuzu koyunca kadin biraz dellenmis gibi. bu dellenmenin etkisiyle severim survivor'inizi bunalimi yasayip korku bahanesi sundu sanirim...

sema'nin oyuna cikamayisini elenme sebebi olarak gosteren acun'a iki hatirlatma;
    1- defalarca yuzdugu havuza ben yuzme bilmiyorum diye cikmayan funda
    2-dokunulmazlik oyunlarina cikinca sabote ettigini roportajinda dinledigimiz, sonrada bu oyunlara cikmayan ve elemeyi birak sunucu yaptigi semih.

sema'nin olayi farkli diyebilirsin pek tabi de insanin olaylara tavirlari degisir. dun yuzuyordur bugun korkmustur. yani baska zaman kazanın dogurduguna inananlar simdi buna da inanmalı.

anılcılarda gercekten komik, efendiymis filan falan... mustafa'ya gurleyen anıl, dun hakan karsisinda yine sus pustu. ay pardon efendiydi.
  • istanbul ödülünde akrabaları hilmi cem'i momentum sözcüğü konusunda, "ne diyorsun aq delisi" diye uyarmış sanırım. artık olur olmadık zaman kullanmıyor.
  • olm havuz oyunu var diye soylenenler cok komik lan. issiz ada konseptli survivor yarismasi lan burasi. icinde yuzme olmayan herhangi bir oyun garip bence. buraya gelip de iyi yuzemiyorsan sacmalik bu.

havuz oyunu var diye aglamak ile kosmak gereken parkur var diye aglamak ayni sey.
  • tek hatırımda kalan korkunç kare; turabi nin gözlerinin dönüp, beyazının görünmesi, inşallah ciddi bir sağlık problemi yoktur.
  • unlulerin surekli kaybetmesinin sebebi kizlarinin bi ise yaramamasi. yoksa adem, turabi ve m. kemal yeterli sayilari aliyor.
hesabın var mı? giriş yap