1844 entry daha
  • nisa çek cumhuriyeti u20 voleybol milli takımının oyuncusu, bu çok ciddi bir seviye, herhalde konu voleybol olunca eli gitmedi, şöyle abuk sabuk bir oyunun içinde olmak ağır gelmiş olabilir, voleybola hakaret etmemek adına olabilir, çok ciddiyim
  • yaşı küçük diye yaptığı saçmalıklar normalleştirilen nisa, alman panzeri aycan ile yaşıt, aşkım'dan ise 1 veya 2 yaş büyük. entry bu kadar.
  • bana resmen ders vermiş programdır.
    şimdi efenim canımın sıkıldığı durumlarda trip atan birisiyim. bir süre de devam ettiririm bu durumu. bu akşam nisayı görünce resmen gözüm açıldı.
    demek ki insanların içini böyle bayıyormuşum ben.
    özür dilerim herkesten.
  • mert kenardayken takımına ne kadar artı verip karşı takıma ne kadar eksi yazıyorsa sırf sakince konuşarak, yasin de bağıra çağıra tam tersini yapıyor. kendi fındık kadar aklıyla takımın da bir avuç aklını gölgeliyor. yarın gittiği takımdaki elemanların napıp ne edip bunu bastırması lazım.

cemal can denen çocuk şaka maka her konuda yetenekli. şarkı söyler, dj'lik yapar, basket oynar, hentbol voleybol oynar. ailesi iyi yetiştirmiş.

ünlülerde boş adam yok. ersin ve aşkım bile yerine göre çok iyi performans gösterebiliyor. gönüllülerde ise yasin, yunus emre, gizem bildiğin kova. nisa'yı da ekle kazanması imkansız bir takım çıkıyor ortaya. ayrıca ünlüler tribün olarak ne kadar aktifse gönüllüler o kadar bön. tribün hiç olmasa hatta gönüllüler daha çok sayı alır.

evrim'in ve babuşun emeklerine yazık valla. özellikle evrim şu gördüğü davranışların hiçbirini hak etmiyor. içten içe içerlediğini ama belli etmemeye çalıştığını düşünüyorum. babuş garibim de her şeye rağmen kazanmak için uğraşıyor sessiz sakin. neyse ki yarın takımlar değişiyor.

sonnot: acun reklamları düzene koy lütfen. babalar gibi 45 dk aralıksız reklam gir en azından saatimizi bilelim, böyle bait atma araya.
  • ben profesyonel voleybolcu olacağım, mesleğim bu olacak ve takımım voleybol oyununda beni en önde çıkarmayacak. kız az bile yaptı. insanın onuru kırılır. ben olsam içimden kaybetsinler de derdim kendi takımım için, bir de desteklemesini bekliyorlar.

tek hatası o yemeği yemeyecekti.
  • gönüllerin zor şartların üzerine bir de bir adet şımarık, ergen kız çocuğunu eğlemeye çalıştığı programdır. evrim sen de hükümet gibi kadınsın, helal sana bacım.
  • röpteşamburumu giymiş viskimi yudumlarken bardağı kumandanın üstüne bırakmam sonucu kendiliğinden açılan programı izlerken şunları düşündüm, bu kızı neden çekiyorlar!? gönder gitsin.

evet normalde hep belgesel.

bir realite şovu.
  • nisa ile aycan aynı yaştalar, bu da benim notum olsun.

çok gereksiz hareketlerle bugüne adını yazdırdı. bakalım sonu nereye varacak. bugün bana göre tıstı. yarını merak ediyorum.

edit: üşenmedim baktım. nisa temmuz 98, aycan kasım 98 doğumlu. yani 4 ay da büyük aycan’dan. bugün itibariyle kadınlarda aycan’ı destekliyorum...
  • twitter'in yüksek sesle izlediği.
    facebook'un bakıp çıktığı.
    ekşicilerin gizli gizli izlediği program.

yorum yapacak seviyede izlemediğim için fazla yorum yapmayacağım ama mert en akıllı olan yarışmacı galiba. birde cemalcan favorim bu çocuk kazanır.
  • yasin'in oyuna girmesiyle, gönüllülerin gerilemeleri arasındaki ilişki....

her oyunda ben oynamıyorum yaa, diyip salak salak çekip gidiyormuş gibi yapıp geri dönmeleri...

acun abim gönder şunu allasen ya. bıktım.patlat şunu. bum.
18697 entry daha
hesabın var mı? giriş yap