şükela:  tümü | bugün
 • omega ve swatch markalarının iş birliği neticesinde üretilip yakında bioceramic moonswatch collection adıyla piyasaya sürülecek olan saat serisidir.

  omega marka bir saat hayali kuran ancak ekonomik olarak gücü yetmeyenler için güzel bir alternatif olabilir.

  link burada.

  gezegen görsellerine tıklayarak modellere göz atılabilir. mercury, moon ve saturn modelleri gayet yakışıklı görünüyor.

  edit: sahibinden.com sitesindeki fırsatçı yamyamlar mağaza fiyatı 4 bin tl olan saatleri ortalama 15-20 bin tl'den satışa koymuşlar. gaza gelip seri üretim bir saat için bu tuzağa düşmeyin.

  edit 2: modlar başlığın son kelimesini moonswatch olarak düzeltirlerse daha doğru olur.
 • swatch grubu içindeki swatch ve omega markalarının bir araya gelerek ürettiği, yurtdışında 260 dolara satılan saat. tasarımı omega'dan birebir alınmış. açıkçası görüntüsü güzel olsa da omega speedmaster'ın ucuz ve taklit versiyonu gibi durmuş. esinlenme anlarım da birebir aynısını yapmak, bana mantıklı gelmiyor. lamborghini'nin koltuklarını ve motorunu fiat yapmak gibi. ancak yine de iyi satış rakamlarına ulaşacağını düşündüğüm saat.
 • birileri benim fikirlerimi dikkate almış sanırım: (bkz: swatch/#135354465)
 • insanın parası olsa hepsinden birer tane alası geliyor. her gün birini takar gezerim.
 • swatch markasının yeni duyurduğu saat koleksiyonu. alması bana göre replika bir speedmaster almaktan daha mantıksız olan saat.(bunu dedim kesin gidip alırım)

  ayrıca (bkz: #135354789)

  edit: imla
 • neden rolex sorusunun cevabı olmuş model. insanlara omega yeterince exclusive değil diyince sinirleniyorlardı, adamlar en popüler saatini almış, üstüne swatch yazmış 200 dolara satıyor ahahaha.
 • 260 dolardan sadece belirli mağazalarda satışa çıkacak olan bu saatin ebay açık arttırma fiyatları 10 bin dolara ulaşmış durumda.

  https://www.ebay.com/…13&_nkw=omega swatch&_sacat=0

  umarım sınırlı sayıda kalmaz ve insan gibi bir fiyata ulaşmak mümkün olur.

  tüm modeller:
  https://www.swatch.com/…/bioceramic-moonswatch.html
 • favorim 1 dünya, 2 neptün olan.

  erk koçak'ın konuyla ilgili videosu için: https://youtu.be/yb-edtcacou
 • sınırlı sayıda üretilmeyeceğini ve çok fazla satacağını düşündüğüm omega - swatch işbirliğiyle (omega'nın sahibi de swatch group aslında) ortaya çıkmış (kayışlar hariç) harika bir seri.

  istanbul'da mall of istanbul, istanbul akasya ve forum istanbul avm'den alınabilecek gibi görünüyor.

  edit: sınırlı üretim olmadığı açıklanmış, 20-25 bin fiyatlara sarı siteye koymuşlar, memlekette dolandırıcı bitmiyor, herkes kolay yoldan köşe dönme derdinde, yazık.
 • "265 dolara olsa da alsak" dediğim saat serisi... saatler omega görünümlü swatch olmuş.

  benim favorim neptün... ama kayışın kesin değişmesi lazım, kayışta kocaman kocaman hem swatch, hem omega yazması pek olmamış, logolar gereksiz büyük... saati sanki "çakma" gibi göstermiş... kayışlar gerçekten de geri zekalıca bir tasarım olmuş. ayrıca kayışta daha da kocaman şekilde speedmaster da yazıyor:

  https://youtu.be/rhsduhk7ttw?t=508

  işler kesat mıdır nedir, pek mantıklı gelmedi omega'nın ikonik tasarımlarının kullanılıp, böyle bir işe girişilmesi... limitli olmayacak demişler ama belli de olmaz, belki ileride koleksiyon değeri olabilir ve iyi para edebilir.

  bu arada gerçek speedmaster sahiplerinin tribe girmesine gerek yok, oyuncak gibi bir şey olacaktır bu orijinal speedmaster'ların yanında... sitedeki görseller oldukça havalı duruyor ama saatleri canlı görürseniz bu dediğimi hatırlarsınız.

  biz de alırız belki be... böylelikle quartz da olsa allah bize de bi omega speedmaster nasip etmiş olur. 5000 tl'lerinizi ayırın...
hesabın var mı? giriş yap