• valla 10 tele vererek bunu parasıylan satın aldım. türkçe karakterleri koy kardeşim diye seslenmek istiyorum, ı 8 tane alt karakterle i nin altından çıkıyor yau...
  • "seni fazladan 10000 tuşa basmaktan kurtardık" diyerek yaptığı hayrı başa kakan, kelime tahmin özelliği olan ve kullandığınız cümle kalıplarını akılda tutarak ona göre size öneriler sunan bir android klavye uygulaması.
  • yatay modda fullscreen olmasını engelleyemedikten sonra isterse telefona 5 takla attırsın. onca özellik koyup insanların forumlarda dile getirdiği bu soruna çözüm bulmamaları enteresan.
  • - attack. according to the research. during the information provided. bu nedenle bilgilerin ne sekilde olursa olsun, e um die zeit, wenn ıhr baby beginnt, işten önemli paralar. bu nedenle bilgilerin ne sekilde olursa olsun, e um die zeit, wenn ıhr baby beginnt, işten önemli....

o kadar da akıllı bir klavye değilmiş. ben sadece birkaç boşluk bırakacaktım, neler yapıyor.. cık cık..
  • uzun zamandır hakettiği fiyatını sonunda ödediğim hede. flow özelliği de geliyor yakında. güzel bi yatırım oldu gelecek için.
  • bu entry ı yazdirandir. ben para veririm buna arkadaş. android 4.1.2 ile gelecek olan klavye de fena değil diyorlar ne ama bakalım. tahmin olayı, temalar fln çok iyi.
  • şu sıralar kendi kendine tahmin kutucuklarının kaybolması sorunu ile beni kanser etmekte. ve bu sorunla boğuşan binlerce kişi olmasına rağmen henüz bir çözümü yok. sorun android 4.2 sürümü ile alakalı. bir türlü 4.2'de neden böyle bir sorun yaşandığını bulamadılar pfff. işin garip tarafı 4.2 sürüme sahip herkes de böyle bir sorun yok. random yani. bu nedenle sorunu bulmaları güçleşiyor tabi.

standart jelly bean klavyesine mahkum kaldık yaf.
  • flow olayı gelmesi gerekli artık. beta sürümmüş şu anda sanırım.
  • androyid 4.1.2 ile bende bazı kelimeler aklından çıkıyor, klavye donuyor, bazen telefonu yeniden açıyorum.
  • flow sayesinde swype ile kıyaslanmayı hak etmiş klavye. satın alıp almamak konusunda henüz kararsızım.
hesabın var mı? giriş yap