• matkabın çıkardığı tozları, kablodan sıyırdığı parçaları hunharca etrafa yayan ustalardır, daha şu halıyı topla bilader diyenine rastlamadım, sanki atomu parçalıyor aq. sizin yüzünüzden yutubdan tamirat videoları seyretmeye başladım lan.
  • şu an başımda olan durum utanmasalar salona sıçacaklar.
  • yakında nesilleri tükenecektir. insanlar diplomayla iş sahibi olamayacaklarını anlayıp mesleklere yöneldikçe bunların rakibi artacaktır. para kazanmak için daha iyi daha temiz olmak zorunda kalacaklar. kalamayanlar fiyat kıracak veya silinecek.

halıyı topla dememeli zaten kendisi toplamalı ya da yere bir şey sermeli. bunu kendisi akıl edip uygulamalı neticede sana verilen iş. kendim yapmak istesem halımı kendim toplar işimi de kendim yapardım.

not: her işini kendisi yapan tayfadanım. ustaya vereceğim parayla gidip alet ödünç alıyorum. youtube'da iki videoya bakıyorum yetiyor.
  • abd'de kemerinde tertemiz bembeyaz havlusu,
    lavabonun altına serdiği naylonu,
    pisliği süpürüp, taşıdığı kovasıyla
    beni mest etmişti hand made dedikleri usta.
    adam romendi ve evin temizliğini görünce
    saygı duydum diye ayaklarına galoş geçirmişti.
    bizde ise usta denilen terminatörler, evin içinde
    harç kararlar.
    (naylon serip karan gördüm)
    hele suriyeliler (allah kimsenin evine suriyeli işçi sokmasın)
    salonun otasında ayaklarındaki kirleri oklava gibi yuvarlarlar.
    bence ohal kapsamında bu konuda kanun hükmünde kararname çıkarılmalıdır.
  • kazandığı parayla orantılıdır. arıtma filtrelerini değiştirmek için tanıdık birini çağırmıştık, mutfak ustadan sonra daha temizdi. filtrelerin 2. değişim vakti geldi, usta belli ki işleri yoluna sokmuş bu sürede, artık kendi arıtma sistemi yapıp satmaya başlamış. haliyle mutfağın altını üstüne getirip çıktı gitti.
  • sadece kirletselerdi iyiydi. tezgahın üzerinde pet şişe içinde tiner unutup gideni de var. arkadaşım kafaya dikip içmiş ve hastanelik olmuştu.
  • inşatın içinde olan birisi için "evine usta girsin" diyerek beddua eden birinin sevineceği bir eylem türüdür.
hesabın var mı? giriş yap