• ilk randevularında şehrazatiftar çadırına yemeğe götüren şen yuva karakteridir.
  • tatlı hayat'taki irfan'dan beri türk komedi dizileri tarihinin gördüğü en muhteşem karakter.
  • şen yuva'yı özletendir. final bölümünde canlandırdığı dinozor gülümser ve kalender kertenkelesi taklitleri izlenesi, izlenesi üzerine bir daha izlenesidir.
  • esenler'de oturan dizi karakteridir. türkiye'deki sitcomlarda görülen basit, seyirciyi yinelemelerle güldürmekten başka bir yol bilmeyen tiplemeler gibi değildir. özgündür
  • bu güne kadar televizyonda izlerken kendisine en fazla güldüğüm karakterin adı. hatta bırakın televizyonda izlediğim karakterleri, sinemada bile bu kadar komik bir karakter görmemiştim ben.

biraz daha başa alayım; sözlükte şen yuva dizisi yayından kalkacakmış muhabbetleri dönünce diziyi merak etmeye başladım. bu kadar insan hakkında olumlu şeyler yazıyorken neden yayından kalkıyor acaba diye merak etmeye başladım ve dedim diziyi internetten izlemeye başlayayım. daha ilk bölümden itibaren sevgili tankut sıkıcan dikkatimi çekmeye başladı.

para harcayamama hastalığı ilk tebessümü ettirdi bana. sonrasında o çok içten (bkz: hadi ya) deyişleri, olaylara çok ilginç reaksiyonlar vermesi ve tabi ki müthiş taklit ve dans yeteneği. yanlışlıkla gerçek paraları kafede havaya saçması ve sonrasında gelişenler beni ciddi ciddi gülme krizine soktu. atv serisi finalinde hipnoz kısmı, dinazor-kertenkele-kalendar ve gülümer taklitleri ile yarıldım resmen.

hayali bir dizi karakteri için bile üşenmeyip bu kadar yazmam, kendisine ne kadar güldüğümün ispatıdır bence. üşenmeyin, sizler de diziyi zamanında izlemediyseniz en baştan izleyin, sonra da "atv ve fox tv kanallarına da, bu dizinin sona ermesine nasıl müsade edersiniz ulan" diye mail yağmuruna tutun.

bu şahane karakteri bizlere kazandırdığı için teşekkürlerimizi de (bkz: okan çabalar) a iletelim son olarak.
  • akbili kırılınca dünyası başına yıkılan, ağıtlar yakan, ölen, biten muhteşem karakter.

http://www.youtube.com/watch?v=437g5rurvzq

ayrıca yeni geçilen kartlı sistemden nasıl etkileneceğini de merak etmedim değil.
  • "dinazor gülümser" taklidi ile şu giriyi girerken bile kahkaha attıran özgün karakter.
hesabın var mı? giriş yap