şükela:  tümü | bugün
  • başlık açılmasına rağmen hakkında hiç entry girilmemiş olduğuna şaşırdığım, kendi tanımıyla “yüksek endüstri mühendisi ama bayağı yüksek yaklaşık 1.68 falan” eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunu düşündüğüm insan.

taklitleri ve mimikleriyle gününüze neşe katabilir instagram linki de şuradadır

not: kendisini uzaktan yakından tanımam ve kimse de bana onun hakkında bir entry yaz demedi. kendisine instagramda, keşfette denk geldim ve gülmeye ihtiyaç duyduğum bir andı o yüzden buradan da paylaşmak istedim, görürse de selam olsun, başarılarının devamını dilerim.

(=
  • ay ekşi sözlüğe de düşermiş. mimiklerine hayran olduğum, sayfasına girip üç saat çıkmadığım instagram fenomeni. müge anlı, bihter ziyagil, nihat hatipoğlu, flash tv oyunculuğu mimiklerini taklit ediyor.kendisine baya güldüğümü söylüyor, tebriklerimi iletip entrymi sonlandırıyorum
  • müge anlı’nın sinirlenince hararetli bir şekilde konuşmasını mimikleriyle yansıtıp üstüne birde müge anlı gibi kısık bakmasıyla bana sağlam kahkaha attırmış insan.

edit: dünyanın en güzel göz deviren insanı olabilir diye yazmayı unutmuşum.
  • yalniz müge anli degil her insanin sekline giren adam, ben moralim bozuk oldugunda izleyip moodumu degistiriyorum. abartmiyorum, bana etkisi gercekten böyle sizi bilemem. tweeter hesabini askiya almislar, tweeterin kurallarina aykiri icerik varmis mis mis mis ama insagragramda da var. ve bir sözlükcünün de dedigi gibi dünyanin gercekten en güzel göz deviren insani
  • yeminlen müge anlı'nın gerçek halini unuttum, adamı müge anlı zannediyorum :) kedicik tiplemelerini ayrı bir beğendim. başarılarının devamını diliyorum.
  • son zamanlar da skeçlerine baya güldüğüm komik mimikçi.
  • insanlar bunu izleyip gülüyor, ben başka bir şey demiyorum.

tamam herkesin güldürü, espri, şaka anlayışları farklı da buna nasıl gülüyorsunuz be abi anlatsanıza bi. yani mimikleri çok şahane diye mi gülüyorsunuz yoksa zeka dolu mimikleri olduğu için mi?
  • ilk açılışımı yapıyorum;

(bkz: tansu dayan kim amk)
  • müge anlı'dan daha müge anlı olan kişi.mimiklerini çok iyi kullanıyor.
  • senin mavi tikin yok ki, senin mavi tikin yok, beni çıldırtmak mı istiyorsun demek istediğim tatlı insan. nedense onun hesabının sıradan durmasını istemiyorum.*