lovemyself

  • 2096
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

sevgiliden ayrılırken düşünülenler

nedense saçma sapan şeylerdir bunlar. yüz daha bir incelenir mesela, burnun net büyüklüğü, sevgilinin ses tonunun aslında daha ince olduğu, giydiği tişörtün ona yakışıp yakışmadığı bu durumlarda anlaşılır. sevgili, sevgili olmadan önceki haline dönmüştür. eğer bir yıldırım aşkı yaşadıysanız ona hiç bakmadığınız bir gözle bakarsınız, aşık değil de kafedeki onlarca erkekten birini izlermiş gibi. içiniz illa ki acır. ileriyi düşünürsünüz, daha çok da yakın geleceği. gece cep telefonunun çalmama ihtimali, saç renginizi değiştirdiğinizde ilk göztermek istediğiniz kişinin artık bu adam olmayacağı, sadece sizi ilgilendiren meseleleri ilgi ile dinleyecek birinin artık olmadığı gerçeğinin yaratacağı can sıkıntısı, istediğinizde nedensiz sarılıp ağlayacağınız kişinin yokluğunun sizde yaratacağı boşluk..
ayrılırken nedense bunlar için üzülürken, daha bencil olur insan. çünkü aşk iki kişiyi düşünmeyi gerekli kılar. ayrılırken tek kişiye inersiniz ve yalnız kalmak gibi şeylerden korkarsınız.
bir de tam ayrılık cümleleri kurarken arka planda gülben ergen in parçası çalmaya başlar, o enteresan kemençe sesinden sonra çıstaklar arasında gülben lay la lay lalay diye bağırır, işin b.ku çıkar, karşıdaki de güler, siz de gülersiniz. kahkahalar arasında ise sevinçten çok sinir bozucu şeyler düşünmeye başlarsınız: işin yoksa parça bitinceye kadar bekle, tekrar ciddileş, 'evet, dediğim gibi biz..' diye devam et..

devamını okuyayım »
19.10.2006 13:12