• a101 mağazasında satılan ve sözlükte eleştiri yağmuruna tutulan kaşar peyniri.sanırım ahir markasından bir kere kaşar peyniri yiyen bir kişinin bu peyniri kolay kolay gömeceğini düşünmüyorum.
  • hani tekli tost peynirleri olur plastik poşet içinde. işte bu kaşarın tadı o plastik poşete benziyor.
  • ömrümde yediğim -daha doğrusu yiyemediğim- en kötü kaşar peynirini üreten firma. ben böyle tatsız böyle kuru bir şey görmedim.
  • aşırı derecede kötü; patates olduğuna inansam yine içimi rahatlatacak ama patates püresine de benzemeyen; nimet benzetilmez ama gerçekten iğrenç ötesi ve mide bulandırıcı şekilde adına “kaşar” denmiş pislik… buna para vereceğinize onurunuzla kaşar yemeyin daha iyi. ucuz etin suyu kara olur derler ya… ucuz kaşarın (bkz: a101) üretimi tarabya markalısı pislik olur. yazık size; size bu pislikleri satma imkanı verenlere! haram olsun!

edit:

üretici firma “balıkesir onur süt ve petrol ürünleri” imiş… evet, görüldüğü üzere ürünün bir süt ürünü olmadığı kesindi. petrol türevi olabilir… böyle düşündükçe de, makine yağı gibi bir tat geldiğini anımsıyorum. olabilir. denetleyicisi, adına üretilen de a101… üretici sorumlu olamaz sadece!
  • tadı güzel olsa da yağ oranı yüksek olduğundan tost için kullanılması tavsiye edilmez.
  • tahminime göre, farklı bölgelerde farklı üretici firmalar tarafından üretilen a101 markası.
    bu nedenle eleştirirken veya överken üretici firmanın da belirtilmesi daha uygun olur.
  • kaşar peyniri diye basbayağı eritme tost peyniri satıyorlar. dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar artık. kesinlikle tavsiye etmediğim yağ deryası peynirimsi.
  • rezalet bir peynir. dilimli tost peynirlerinin hepsi birbirine yapışmış ve tadı bir şeye benzemiyor.
  • a101'de 85 liraya düşmüş olan fiyat. haftaya 120 olur. alın depolayin.
  • kalitesini sıfırında altına indirmiş kaşar üreticisi
hesabın var mı? giriş yap