1786 entry daha
  • tanıştığım, çeşitli arap ülkelerinden*** gelen çalışma arkadaşlarımın ibrahim tatlıses ve recep tayyip erdoğan* ile birlikte hakkında en çok bilgi sahibi oldukları bir diğer türk markası.

bir de aptal dizilerimiz var tabii ki.
  • sadece iyi bir sanatci degil, ulkedeki en iyi insanlardan birisi.

cumhuriyet fikri ile yetismis a sinifi kalitedeki isimlerden...
  • sevgili tarkan'da bariz bir sanssizlik var. gecen yil cuppa'yi yayinladigi gun darbe oldu, arada kaynadi gitti.

bugun yeni albumu cikti ve chp'nin -nihayet- harekete gecmesi ile gundem altust olmus durumda.

acaba bu islerle bir baglantisi mi var kendisinin :)
  • bastan soyleyim albumunu begenmedim. tarkan diskografisinin en kotu albumu olmus, oyle ki buralarda cokca gomulen metamorfoz bile cok daha guclu ve kendini dinleten bir albumdu. dinlendikce sevilir geyigine de inanmiyorum. sarkilarda asiri bir bayagilik var. yorumu bile degismis, isteksizce yapilmis bir album oldugu belli.

buna ragmen albumu satin aldim. gunumuz turkiyesi'nde adina sanatci denilen saklabanlar saraylarda birilerine soytarilik yapmakla mesgulken, tarkan gibi kaybedecek cok seyi olmasina ragmen egilip-bukulmeyen, haksizliklara karsi en azindan iki cumle laf edebilen bir gercek sanatciya ihtiyacimiz var. bu nedenle her ne kadar albumu begenmesem de boyle bir insana param helal olsun.
2971 entry daha
hesabın var mı? giriş yap