• mimar sinan üniversitesi devlet konservatuvarı şan bölümü mezunu bas.. şu anda goldmaster uydu alıcıları reklamını seslendiriyor. okuldayken de hep sinema dublajı taklidi yapardı. tiyatro bölümüne geçiş yapmak istemişti fakat okul yönetimi onun şan bölümüne devam etmesine karar verdiler. ama o tiyatrocu oldu.
  • deli sarmaşık adında, komşu yayınevi çıkışlı bir şiir kitabı vardır.
  • seslendirme yapması çok abes olan şşşşahıs, zira ç'leri ve ş'leri söyleyemiyor. bilindiği gibi söyleme bozukluğu, z'leri ve s'leri söyleyememek, ve, ç'leri ve ş'leri söyleyememek olarak iki türlüdür. kendisi ilk kez er'daki zenci doktorun aids'li zenci kocasını seslendirirken dikkatimi çekmişti (ki, o zamanlar atv'nin bitişik kuruluşu olan prima tv zamanlarıydı ve prima tv de türk seyirciye er'ı doyurmuştur), ve şöyle demiştim kendime, hmmm, bu şahıs bu seslendirme işinde pek de barınamaz... lâkin barınmış. olmaz. olmuyor. herkes uyuyor
  • show tv de yayınlanan yemekteyiz programının anlatıcısı,bence herşeyi.. yaptığı ses oyunlarıyla programı kurtaran ses cambazı adam. yoksa o silah zoruyla yarışmaya katılan nemrut (özellikle bayan) yarışmacılarla bu program asla o reytingi alamaz... (bkz: yemekteyiz)
  • yemekteyiz'in tek faullü yanı. konuşma bozukluğu olan biri nasıl seslendirme yapar? nasıl bir şeydir... neden bu kadar aptal yerine konuyoruz? neden bu kadar hafife alınıyoruz? dünyanın neresinde görülmüştür?
  • sürekli olarak patatez, domatez demesi sebebi ile, show tv gibi bir ulusal kanalda yemekteyiz programında dış ses olarak görev yapması durumu , eline eldiven takmadan yemek yapan hanımlardan daha ayıp olan kişi.
  • pek de tonton bir kişiymiş efenim.

http://img2.blogcu.com/…r/d/erdemgtr/tarkankoc2.jpg
  • beni karışık duygulara iteleyen adam.. aslında kendisinin sesine o yemek programı yüzünden über uyuz olduğum için buraya kibar küfürlü mesajlar yazmak için girmiştim fakat daha ilk mesajda kendisinin konservatuarlı bir bas şancı olduğunu öğrenince herşeyden vazgeçtim, hayat şartları diyelim..
  • mesleğiyle kişiği arasında derin uçurum olanlardan...
    kötü anlamda değil tabii...
    o, düşünen bir insan...
    hayatı anlamlı kılmak gibi çilekeş bir yanı var...
    okuyan biri... bol bol... felsefe, sanat, musiki...
    kesinlikle "tanındığı gibi" biri değil...
    üst düzey bir anlak...
    güçlü bir paradigma...
    o, aydın bir kişilik...
    örnek toplumun önderlerinden...
    tabii bunu türkiye bilmez...
    ben söylemiş bunlundum işte...
  • takip edenlerin kim olduğunu bildiği kişi. madem biliniyorsun ne diye gizlenicem diye beyaz perdeler arasına girip kasıyosun ki? format nedeniyle gizleniyorsun değil mi? tabi tabi...
hesabın var mı? giriş yap