şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdilik şuraya not düşelim,

  websayfası

  geleceğin ponzisidir.sözde cloud minning sistemi.yatırdığınız 100,000tl yi,3 ay sonra 350000tl olarak geri ödeyeceğini vadediyor.

  açıklamalarına göre asic miner cihazı yapmışlar,irlanda da güneş enerjisi ile çalıştırıyorlarmış,doğal soğutma kullanıyorlarmış,bu yuzden piyasadaki tüm cihazlardan fazla getirisi varmış bıla bıla.

  türkiye'de ne çok potansiyel dolandırılacak insan var.en ilginç tarafı da başkasının dolandırdığı birini,birkaç ay sonra farklı pozisyon aldırıp birde sen dolandırabiliyorsun.
 • sistem ne kadar sürer bilinmez ama şimdilik sorunsuz olarak işlemektedir. yüksek faiz getirisi gibi düşünebilirsiniz , en az 30 dolar yatırılabiliyor , üye olmak isterseniz referans linkimden olursanız sevinirim , bol kazançlar

  https://taurise.com/tr/register?ref=lucky35
 • batmış ponzi sistemidir.
  açıklama yapmışlar :

  şirketimiz yatırımcılar için en iyi koşulları sağlıyor ve rakipler dürüstçe mücadele edemiyorlar ve ddos gibi yasa dışı yöntemleri kullanamıyorlar. ancak, bu ddos saldırılarının güvenlik sistemimizi iyileştirmek için 1 500.000 $ harcayacağız ve harcamayız. istikrarlı çalışmamıza zarar vermemek için, bu süre zarfında 2 ila 5 güne ihtiyacımız var, bu süre zarfında tahakkuklarda gecikmeler yaşanabilir, sevk işlemi zamanında tahakkuk ettirilecek ve tüm çekilme talepleri zamanında işlenecektir. teknik çalışmaların sonunda restore edilmeli ve planlanmamış teknik çalışma nedeniyle şirketten sadakat programında% + 10 ödüllendirilecektir tahakkukların restorasyonunda öncelik, liderlik statünüze ve yatırım cirosuna bağlıdır. önümüzdeki hafta firmamızın istikrarlı çalışmasını ve ddos saldırılarının tam olmamasını garanti ediyoruz.

  açıklamanın ingilizcesi yok biri google aracılığıyla translate etmiş sanırım. ancak ben geri geleceklerini sanmam. ilk giren herzaman kazanır. geçmiş olsun.

  edit: ingilizccesi sitede yayınlanmış:
  security ımprovements

  03.08.2018

  our company provides the best conditions for investors and competitors are not able to fight honestly and use illegal methods, such as ddos.but we will not give up and spend $ 1 500 000$ to improve our security system so that these ddos attacks can not harm our stable operation.to do this we need a few days, we guarantee that the charges will be fully restored on monday and all investors will receive % and increase of + 10% to the interest that was not accrued during the period from 1 to 3 august under the loyalty program, for unscheduled technical work. we apologize for the inconvenience, next week we guarantee the stable operation of our company and the complete lack of ddos attacks.
 • şimdi de diyor ki : to close the deposits and get all the funds on the balance, click on this button

  tıklayınca : dear partner, after numerous ddos-attacks fraudulently, funds were withdrawn from the company's main accounts, by substituting accounts of our partners. ın order to confirm the existence of a real account, you must pay an amount of 20% of the amount of all your open deposits to one of the following purses. after that, deposits will be transferred to the balance. from the balance sheet you can re-open the required deposits and continue cooperation with us, or stop cooperation and withdraw all funds from your account.

  ın the payment note, enter your login. after payment, send a transaction confirming payment to the company's mail verification@taurise.com.

  yani %20 daha yatır ki gerçek misin bakalım paranı geri verelim diyor.

  gelişme: para yatırınca 13 ağustos günü vereceğiz demişler. yersen.
 • günlük ödemeler yapılıyor şuan ama para çekme işlemlerinde sorun var mı bilmiyorum