• kızım 1 yıldır burada okuyor. kayıt yenileme tarihleri yaklaşmışken akıllarda yeni sorular belirdi. eğitiminden, öğretmenlerden, okulun genel halinden memnun sayılırız. amma, bugün bahçeşehir koleji çalışanlarının yüzde on zam isyanlarını da gördükten sonra, "bizim okul öğretmenlere ne kadar maaş veriyo acaba, öğretmenler hayatlarından memnun mu acaba" şeklindeki sorularımı daha fazla içimde tutamadım. öğretmenlerle direkt bir iliski kuramıyoruz, maillesiyoruz sadece. onlara sorsam da çeşitli kaygılarla cevap veremeyebilirler diye düşünüyorum. bir firsatini bulursam sorucam yine onlara da tabi de..
    şimdi burada bilen eden varsa bana yazabilirse o kadar sevinirim ki. ted rönesans öğretmenleri hak ettikleri ücretleri alıyor mu? veliler deli paralar ödüyorlar çünkü, öğretmenler insanca koşullarda calisiyorsa gerçekten içim soğuyacak.
  • bugün tanıtım günlerinden birinde dahil oldum.okulun eğitimi,vereceği ingilizce eğitimin,ilerisinde erasmus vari bir durumla kanada'daki okullar ile öğrenci değiş-tokuşu yapması kesinlikle etkileyici.
    lakin 10 km uzaklık için aylık 440 tl servis ücreti istemeleriyle resmen ayak üstü işlerini görmekteler.burada not olarak kalsın.
  • rönesans holding'in bünyesindeki bir şirket vasıtasıyla işleteceği ve ted'den isim hakları ve yönetim desteği alacağı, istanbul küçükyalı'daki inşaat projesi başlayan yeni kolej.
  • "çocuğu bu okulda eğitim alan bir yazar arkadaşımız var mı acaba? bilgi almak isterim." diye sormuştum.

tüm yazarlardan çok iyi geri dönüşler aldım. tanım olarak memnuniyet düzeyi yüksek bir okul diyelim.
  • 2014 - 2015 egitim ogretim yilinda kucukyali'da egitim hayatina baslayacak okul. mesalen hic sonmesin!
  • bahçeşehir kolejleri okula % 40 öğretmene % 10 zam yaptı, sahibi aynı hafta uçak satın aldı, utanç verici ...ronesans da öyle yaptıysa çok ayıp.. malum adı dünyada duyulmuş inşaat şirketi.
  • 2024-2025 kayıt ücretlerine aval aval bakmamı sağlayan eğitim kurumu.

1. sınıftaki çocuğa 520 bin tl değerinde nasıl bir bilgi veriyor? bilen yazarlar yeşillendirirse sevinirim.
  • çocuğu, yakını, komşusu burada okuyan ya da burada öğretmenlik yapan; o da olmadı burada tanıdığı olan biri bana yazabilirse o kadar sevinirim ki anlatamam!
  • 2022 lise fiyatları hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilri mi.
  • kademeli geçiş dışında olan velileri her sene hüsrana uğratan fiyatlandırmasıyla üzmüştür. bu sene ödediğimiz tutarın 3,6 katında bir artış gözüküyor.
    kuş da kondurmadıklarını bildiğimiz için başka okul arayışındayız.

.2024-2025 yılı kayıt ücretleri
hesabın var mı? giriş yap