• evleneceği adama duyduğu güvenin göstergesidir.

sürekli karşılaşıyoruz tabi, güven göstergesi yerlerde.
  • aynı kız aldığı hediyenin fiyatını öğrenmek için internete başvurur.
    bu şekilde "ince eleyip sık dokuduğu" için sonunda bir kazmayla evli bulur kendini.
  • bir arkadaşım bu durumu bildiğinden aynı yüzüğün pahalı olanıyla ucuz olanını yaptırıp, gerçeğini veriyor kıza. 1 ay falan sonra versene yüzüğü bir bakayım deyip ucuzuyla değiştirmiş el çabukluğuyla. kız hala pahalı olanı taktığını sanıyormuş. kızlar ayık olun azucuk la.
  • nerdesin %1 lik kesim?
  • tektaş yerine iplik bağlasa bile sevinecek bir insanım o yüzden taşın rengi boyutu kesimi değil onu verenin niyetine bakın derim.
  • hanım kızımızın hakkıdır bakmak, sonuçta ne kadar tanıyabilirsin ki yabancı birini!! umarım yarın bir gün böyle bir kıza denk gelmem, gelirsem alırım tek taşı elinden kızım haberin olsun.
  • hiçbir zaman parayla bir bayana değer bicilemeyecegini anlamamis hemcinslerim tarafından takıntı haline gelmiş durum.niye pırlanta yüzük yahu anlamış değilim. onun yerine daha başka şeyler alınabilir mesela.bende mi var sorun bilmiyorum ama ben o paraya daha kullanışlı şeyler alabilirim.eskiden bilezik takılarak hava atarmiş kadınlar şimdide yüzükleriyle hava atıyorlar.
  • kendi ederini öğrenmek içindir.
  • kızın tek taş yüzüğün gerçek olup olmadığını sorgulaması ile erkeğin kızlık zarını sorgulaması benzer durumdur ve bu karşılıklı güvensizlik ile birlikte mutlu bir evliliğe ilk adımlarını atarlar. sonra vay efendim niye bu kadar çok boşanma davası açılıyor.
hesabın var mı? giriş yap