• mario basanov'un kendi tanımıyla kara ve deneysel olan alter ego'su için kullandığı mahlasıymış. şu çalışmasıyla kendisinden haberdar oldum, hoşuma gitti:
    https://soundcloud.com/…allsmusic/ten-walls-requiem
  • bir prodüktör kendi kariyerini nasıl hızlı bitirir, en iyi örneklerden biri oldu bu arkadaş. üzücü.
  • 3 haziran 2015 tarihinde sosyal medya üzerinden yayınladığı ağır homofobik görüşleri yüzünden hayatının geri kalanını kaydırmış sanatçı. son yaptığı açıklamada hakaret ettiği herkesten özür dilemiş, adam olmak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu belirterek geriye kalan planlanmış tüm etkinliklerini iptal etmiş. bu saatten sonra da silinir gider diye tahmin ediyorum. allah ıslah etsin.

ten walls' homophobic rant just cost him his career

ten walls has been called out for makıng a homophobıc outburst
  • tırnak içinde -etkinliklerini iptal etmiş- sanatçı. sonar, pitch (gelenlere selam), creamfields, urban art forms, pukkelpop gibi festivaller ten walls'u kendilerinin iptal ettiğine dair açıklamalar yaptı. yılan gibi müzik yapıyorsun ne bok yemeye böyle açıklamalar peşinde koşuyosun.

canlı performansı kayıtlarından çok daha iyidir, bir daha canlı performansı olur mu emin değilim.
  • arahas ve italo isimli çalışmalarıyla geri dönmüştür. kısfmet.
  • yaptığı talihsiz açıklamanın üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala müzik piyasasına geri dönmeyen litvanyalı prodüktör. bu toplara hiç girmeyip kendi yolunda ilerlese, sadece müziğine devam etmiş olsa şuanda belki çok farklı bir yerde olurdu. gerçekten de çok farklı ve kendine özgü bir tarzı vardı. adam bir gitti, gidiş o gidiş. o günden sonra yanlış bilmiyorsam yeni bir çalışmaya imza atmadı, en fazla bir yerlerde sahne almıştır. bu adam gerçekten kaliteli bir isimdi, insanların youtube videolarındaki çağrılarına hala sessiz kalmakta. şu olayı millet unuttu gitti bile, artık dönme zamanı geldi. seneler oldu hala requiem tadında bir şarkı dinleyemedik, dön lan artık.

youtube'da en beğenilen yorumlardan bazıları :

blake pollock 1 year ago
    i don't care if you are homophobic, just keep making this shit?
    reply 255

aidas111 2 years ago
    i love ten walls ! (not gay)?
    reply 177
  • bu adam ağustos'un sonunda ankara'da yapılan burn sonance festival'e gelecek diye baya sevinmiştim. kendisi sevdiğim bir dj ve üstte yazılan olaylardan dolayı bir süredir müzik dünyasından da uzak. hem böyle hem de türkiye'de sevdiğim bir dj'i canlı dinleme şansı gerçek olmayacak kadar düşük olduğundan baya sevinmiştim ama makus talihim yine konuştu. adam festivalin olduğu gün "ne yazık ki hastalandım, türk hayranlarımdan çok özür dilerim. en yakın zamanda görüşmek üzere" diye tweet attı ve gelmedi. haliyle ben de festivale gitmedim tabi, onu görmeyip gitsem daha büyük skandaldı gerçi. bendeki şanssızlık dünya çapında diyince millet laf ediyor ondan sonra.
  • requiem

şöyle güzel bir çalışması var ben yeni keşfettim ve çok hoşuma gitti.
    homofobik açıklamalarını şimdi hakkında girilen entryleri görünce öğrendim yazık olmuş.
hesabın var mı? giriş yap