• yine bir alıp sonra vazgeçme vakası daha. artık en azından sokağa atmalarındansa haber veriyor olmalarına şükrediyoruz.

bu iki güzel kedi ev ortamına alıştıktan sonra sokakta yaşaması oldukça zor. şu anda küçük bir odada kalıyorlar. onların can olduğunu unutmayacak, tüyünü, oyun oynamalarını sorun etmeyecek biri aranıyor.

link
    kaldıkları yer
    görsel
    görsel
  • destek olalım bu iki kedi daha mutlu olacakları bir yuvaya gitsin.
  • up!!!
  • "evin icinde heryer tuy"

biri bu tur insanlara kedi ve kopeklerin tuyleri oldugunu hatirlatabilir mi? nasil bir gerizekali, tuylu bir hayvan alip tuy dokmesinden sikayet eder? a pardon cevap zaten sorunun icinde, "gerizekali" cunku.

tanim: evin bir odasinda hapis hayati yasayan canlar icin yayinlanmis ilan.
  • daha güzel bir hayatı hak eden tatlılıklar için üzücü ilan.

tüy döktüğü için hayvanları bırakan, terk eden ya da ufacık yerlerde hapseden insanların kediyi sahiplenirken ne beklentiyle sahiplendiğini anlayamıyorum. yani kedilerin tüy döktüğünü bilmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum. kimseden daha önce duymadıysan da sonuçta ilk eline aldığında da görüyorsun tüyü var. bu tüyler bir gün mutlaka dökülecek. ne olmasını bekliyorlar ki?

bakmakla yükümlü oldukları hayvanları bu şekilde hapseden, ilgisiz bırakan ve sonra da terkeden insanların hayatlarında aynısını yaşamalarını dilerim.

inşallah sevgi dolu yuvalara gider bu minikler de.
  • ' biblo ' ile ' canlı ' arasındaki farkı bilmeyen bir vatandaşın, sözde sağ duyulu davranışı.

söz de diyorum, çünkü artık sokağa atmadan evvel haber veriyor olmalarına da şükreder olduk.

yazık.
  • biri sarman, biri gri. bu iki güzel kediye birlikte yuvasını açacaklar çok şanslı bence.
  • su an bir kedim var ve ikinci bir kediyi tedavisi bitince bu cumartesi aliyorum ve yavrucak engelli kalacak gibi. eger uygun olsaydim bu ikiliyi hemen alirdim, nasil da birbirlerini seviyorlar tiplere bak. ben anlamiyorum, nasil birakabilir insan bunlari.

bu kadar laf kalabaligini da sirf baslik canlansin diye yazdim. alin sunlari ayirmadan be hadi
  • iki bebeği yuvasına kabul edecek istanbul içinde kahramanlar aranıyor.
  • destek olalım güzel bir yuvaya gitsin bu iki çiçek.
hesabın var mı? giriş yap