• bir arkadaşın deyimiyle;

'bu oyunu bulanın annesi hiçte iyi bir kadın değil...'
  • e2 de uzun gecelerimi büyük bir zevkle harcadığım ve facebook'da mastürbasyonunu yaptığım güzel oyun.
    "nasılsa chip la benim param mı" mantığıyla oynayan oyuncuların varlığı sayesinde blöfün pek bir anlam ifade etmediğini ise defalarca test etmişimdir.bir de elindeki farklı renkten 6-2 gibi abuk kartlarla flopu bile görmeden all in yapanlar vardır ki onlara tavsiyem pokerde vakit harcamadan barbuta terfi etmeleridir. hepsine bol şanslar.
  • bu oyunu kalabalık bir masada oynayanlara blöf yapmaları önerilmez, zira elbet birinde gayet güzel bir el bulunur.
  • elinizdeki son fişle bile bi süre sonra fiş lideri olabileceğiniz, bağımlılık yapan; as per ile oyuna başlayıp sizi 100 küsür bin dolardan edip saç baş yolduran poker türü.

(bkz: sevişmekten bile daha iyi)
  • kocamın sabah 04 te yatmasının sebebi.facebook ta 3 hesabı olmasının sebebi.ailesini ihmal etmesinin sebebi.
  • texas hold 'em poker için ellerin gelebilme ihtimalleri hesaplanirken, toplam 7 kart (yere açılan 5 havuz kartı ile her oyuncunun elinde bulunan 2'şer özel kart) içinden 5'li ellerin oluşma ihtimalleri göz önüne alınır. bu yüzden, no pair gelme olasılığı one pair gelme olasılığından da, two pair gelme olasılığından da azdır.

el | sıklık | olasılık (%)
    --------------------------------------------
    straight flush | 41,584 | 0.0311
    four of a kind | 224,848 | 0.168
    full house | 3,473,184 | 2.60
    flush | 4,047,644 | 3.03
    straight | 6,180,020 | 4.62
    three of a kind | 6,461,620 | 4.83
    two pair | 31,433,400 | 23.5
    one pair | 58,627,800 | 43.8
    no pair | 23,294,460 | 17.4
    toplam | 133,784,560 | 100
  • duvarlara kafa atarsiniz bazen cinnet gecirtir.
    online oynadiginiz adam yaninizda olsa agzini burnunu kirmak istersiniz.
    turnuva oynuyoruz. simdi simarik falan demeyin de oyle kucuk meblag degil. neyse,
    big blindayyim
    onumdeki eleman under the gun'dan raise ediyor, elimde aa var. herkes fold ediyor.
    raise'ini 3 katina cikariyorum.
    erken pozisyondan raise etti eli guzel gorur diye.
    aslinda flopu da gostermek istemiyorum. hemen burda bitsin bu is.
    eleman beni tekrar raise ediyor. zil falan olsa takip oynayacagim nasil seviniyorum.
    sira bende , tekrar raise ediyorum. pot iyice buyudu . diger oyuncular merak icinde.
    cilginlara bak 5 kere reraise ettiler birbirlerini aa kk ile mi karsi karsiyayiz diye dusunuyorlar buyuk ihtimalle.
    eleman rest cekiyor. hayalimdeki hamle. hemen goruyorum. herhalde 0.2 saniyede falan call tusuna bastim.
    kagitlari aciyor k7 off suit.
    flopta 7, riverda k.
    ulan nasi orospu cocuklari var ya. olm o turnuvaya verdigin giris parasina hic mi acimiyorsun.
    resmen evde cinnet geciriyorum.
    4.5 saattir oynuyorum hayvan gibi stack yapmisim . 300 kisiden son 10 kisi kalmisiz.
    anasini hayatini siktigimin evladi bir anda eritiyor sacma sapan bir elle.
    ben boyle sansin cok afedersiniz ama amina sokarim.

suraya uc sayfa yazi yazsam herhalde sinirimi alamam.
    k7 ne lan hayvan herif, 77 ile falan rest cek anlarim , hadi 22 ile cek, off suit a4 ile cek, elini korumak istiyordu derim anlarim.
    55 ile cek boardda ucuncu dorduncu 5i bul. zerre uzulmem . cok basima geldi.
    ama, ama, k7 off suit ne orospunun son evladi.

omaha oynasak anlariz, drawing oyun. her turlu cilginligi yap. 279q hepsi off suit ile rest cek ama.
    texas holdem oynarken preflopta k7 ile rest cekip, potu alirsan senin annen 3 sene soverim hayvan herif.
  • bağımlılık yapar, sabahlar akşamlar birbirine girer sayesinde. ayrıca artık 5 altın parasıyla turnuvaya 2.turdan başlanabilen uygulama.
  • konusu edilen filmlerden biri için: (bkz: lucky you)
hesabın var mı? giriş yap