• bu film öyle bir filimki
    belki diziler topluluğu demek daha doğru olur
    baya bi uzun :)
    yaklaşık 417 dakika (nası yaklaşık ama :p)
    bu filimde benim sima olarak tanıdığım sadec biri war onun adıda
    john larroquette
    süpre bişi yada bazı kişilerin deyişine göre
    tuper :p
    (efenim ısmarlama entry olur mu??? olur olur mesela bu benimki öyle sırf portakal bişiler yazabilsin diye bu başlığı açtım merak ediyorum acaba neler ekliyecek diye :))
  • pek guzel bir produksiyon. aslen televizyon dizisi olarak cekilmi$ & yayinlanmi$, daha sonra dvd olarak piyasaya cikmi$.. $iddetle tavsiye edilir.. (bkz: smiley koymak istiyorum) (bkz: entry girmeye korkmak)
  • nadide bir peri masali derlemesi(bkz: shrek)
  • gecen yaz isik universitesinde gosterilmis olup beeni goren , bu sene de tekrar yayinlamayi dusunduum(uz) super keyifli gorsel solen...
  • ed o'neill'in da (kesin yanlis yazdim) oynadigi film (bkz: al bundy)
  • benim hatirladiğim kadariyla on bölümlük dizinin bir seferde seyredilmesinden oluşan bir film... wolf vardi mesela burda, eylenceli bir abimizdi, karı kızın peşine düşmüştü film boyunca... bi kötü kadın vardı tabi, troller ve trol dust vardi... pamuk prenses ve yedi cüceler, devamlı uzayan saçlar, sihirli aynalar, arada migros ve burger king, cüceler, elfler, orta yaşını biraz geçmiş bir sindrella ve en süperlerinden, üç dileğinizi yerine getiren bir kurufasulye...
  • zamanında isik universitesi anafartalar kampusunde gösterilmişti...
  • wolf'un verdiği, üç dileği yerine getiren bir kurufasulye vardı, herif şey diliyordu:"sen ve tüm ailen kölem olsunlar ve kıçımı öpsünler" ordan sonra olanlara hala kopuyorum...
  • ultra hard uzun metrajlı olmasına ragmen insanın sıkılmadığı ender filmlerden biri. bütün doyurucu klasik öğeleri bir arada içeren herkesin gormesi gereken bir film. hatta dvd si alinmali saklanmali
  • filmin arasinda migros'taki burger king'e gidilip yemek yenecek derece uzun bir filmdir bu... uzun oldugu kadar da güzeldir... yani çok uzun yani çok güzel...
hesabın var mı? giriş yap