• michael moore'un cnbc e 'de başlayacak yeni programı. çarşambaları izleyecekmişiz.
  • (bkz: michael moore)
  • merakla bekledigimiz program.
  • cnbc-e'nin 8 eylülde başlayan yayın döneminin en büyük bombası. dizinin ilk sezon bölümleri new video tarafından dvd olarak satışa sunulmuş. çarşamba akşamlarını beklemek istemeyenler için bir alterantif olabilir.
  • klasik bir michael moore yapimi olarak karsimiza cikti bu eser bu gece.izlemesi keyifli.abimiz yine sisteme giydiriyor,kendince dalga geciyor.bizde de boyle hak arayan adamlar var ama hic biri boyle nuktedan olamiyor.merak ettigim konu ise karsisinda lagaluga yapan salak heriflere karsi nasil siddet uygulamamayi basardigidir.mesala ben olsam o salak sigorta sirketi yoneticisine oturturdum yumrugu sokerdim pankreasini verirdim ihtiyaci olan arkadasa-hayir cussesi de saglam michael abinin.

bu amerikalilar kafayi yemis dedirten guzel bir calisma olmus,izleyin efendim.
  • amerikalıların ilgisini çekmenin en iyi ve etkili yolunun şov yapmak olduğunu kavrayan ve müthiş zekası ile şovu birleştirerek karşısındakini yerin dibine sokma becerisine sahip, çok iyi bir yönetmen ve yazar olan michael moore'un izlemesi keyifli dizisi.
  • (bkz: ali g)
    (bkz: borat)
  • cadi avindaki amish hatunlara hasta oldum. sinner! sinner!.. bir de asiri gunahkar olanlarda dayanamayip bayiliyorlardi ehah. kisacasi harika olmus daha fazlasini istetiyor.
  • birkaç tutam espri, bol bol yerinde elestiri, %100 dogru tespit, inatçilik damari, civik civik olmadan da herkesin anlayabilecegi bir anlatim olabilecegini gösteren programcilik anlayisi... toplayin hepsini ve daha fazlasini. esittir "the awful truth". eger bir gazete promosyonu olsaydi, hem eglendirici hem ögretici derdik ama allahtan degil. ailecek hastasiyiz; programin da michael amcanin da...
  • reklamlarının arka planında çalan şarkı inner circle'dan bad boys'tur.
hesabın var mı? giriş yap